Головна » Статті » СУСПІЛЬСТВО

Музична родина

16 травня в музичній школі м.Селидове відбувся концерт сімейних колективів «Музична родина». Цей захід проводиться в школі  вже кілька років поспіль і завжди проходить в дружній та особливо зворушливій обстановці.

Сімейні колективи дарували глядачам  частинку сімейного тепла та лише позитивні емоції. Домашнє музичення сприяє тісним сімейним стосункам та об’єднанню поколінь, тому нам дуже приємно, що музична школа надає нашим учням та батькам таку можливість. Порадували глядачів своїми виступами дуети  в складі:

Тамара Костянтинівна Баглер з онуком Костею, Наталія Олексіївна Качмар з онучкою Амірою, Надія Олександрівна Степаненко із сином Костянтином, Валерія та Катруся Грінько, Даша Свобода та Ліза Красовська, Юлія Хацько та Аліна Степашко, Ірина та Марина Островерхови, Сашко та Ілля Тучини, Андрій та Тимофій Саломатіни;

тріо – Оля та Іринка Кровко, Альонка Мікаелян;

квартет – сімя Сайко-Виноградових: Олена Володимирівна, Максим Олександрович, Стефанія та Савелій.

Директор МШ м. Селидове, Валентина Борисівна Джумурат, привітала всіх учасників концерту, висловила побажання продовження традиції проведення свята музичних родин та вручила «Подяки» всім учасникам.
Категорія: СУСПІЛЬСТВО | Додав: Nasha-zorya (2018-05-21)
Переглядів: 45 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Наша адреса
Редакція газети "Наша зоря"
вул. Карла Маркса,25
м. Селидове, Донецька обл. 85400+3-8-06237-7-25-89, 050-034-38-28 nasha-zorya@ukr.net
Мапа
sample map