Головна » Статті » СУСПІЛЬСТВО

Свято жінки у БК м. Гірник

6 березня у БК відбувся святковий концерт «Жінко! Ти завжди велична!». Гірницький міський голова С.В.Коваленко привітав усіх жінок у залі, побажав їм злагоди, миру, жіночого щастя та вручив подяки найактивнішим і найвідповідальнішим. Також жінки почули найщиріші привітання від директора ш. «Курахівська» С.І.Курченка та директора БК м.Гірник А.Г.Соломки. Побажав здоров’я та багатства матеріального і духовного настоятель Хрестовоздвиженського храму Отець Сергій.

Гарний настрій на сцені створювали ведучі – Н.Кодикова, І.Ільченко, М.Мілюков та творчі колективи Будинку культури та ПДЮТ м. Гірника: танцювальні колективи «Ритм», «Салют», «Зіроньки», учасники студії «Творчий квартал», гуртка художнього читання «Златоуст», народний ансамбль пісні «Горлиця», ВІА «Парадокс», солісти-вокалісти: К.Полятикіна, О.Гавяда, В.Лесіва, А.Балсіс, В.Мацько, О.Каріченська, А.Захарченко, Р.Кулієва, О.Тєряева, а також – група аеробіки «Спорт для всіх». Дуже вразили виступи вихованців ДНЗ «Топольок» та «Малятко».

У залі панувала тепла атмосфера. Глядачі були привітні та усміхнені, радо зустрічали артистів, які творили добро та дарували позитив.
$IMAGE1$  

 Гурток журналістики «Ексклюзив»

БК м. Гірник

 

Категорія: СУСПІЛЬСТВО | Додав: rodik (2018-03-07)
Переглядів: 159 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Наша адреса
Редакція газети "Наша зоря"
вул. Карла Маркса,25
м. Селидове, Донецька обл. 85400+3-8-06237-7-25-89, 050-034-38-28 nasha-zorya@ukr.net
Мапа
sample map