Головна » Статті » СУСПІЛЬСТВО

В школах продзвенів Останній дзвоник-2018

Добіг кінця навчальний рік. Сьогодні на урочистих заходах з цього приводу в 11 загальноосвітніх закладах Селидівської міськради пролунав останній дзвоник.

Цього року ми завітали до ЗОШ №2. Традиційно свято почалось, щойно прозвучав державний гімн. Першою до учнів та випускників звернулась директор Оксана Корчагіна, яка привітала всіх із завершенням навчального року. 49 учням Оксана Валеріївна вручила схвальні листи від відділу освіти Селидівської міськради за відмінні успіхи у навчанні.

Серед гостей свята були головний спеціаліст з виховної роботи відділу освіти Олена Колеснікова та протоієрей Свято-Пантелеймонівського храму Олег Фомін. Олена Іллівна передала привітання від Селидівського міського голови Віктора Ремізова, народного депутата України Сергія Сажка та вручила від нього Почесні грамоти за успіхи у навчанні одинадцятикласницям Тетяні Гребенюк та Юлії Тихоновій.

За традицією випускники дають останній дзвінок. Право на це отримали Степан Калініченко, Анастасія Горбатенко, Богдан Передрій, Діана Налескіна та Тетяна Гребенюк. Під бурні оплески в небо полетіли повітряні кульки і свято оголосили закритим.
        
Категорія: СУСПІЛЬСТВО | Додав: Nasha-zorya (2018-05-25)
Переглядів: 394 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Наша адреса
Редакція газети "Наша зоря"
вул. Карла Маркса,25
м. Селидове, Донецька обл. 85400+3-8-06237-7-25-89, 050-034-38-28 nasha-zorya@ukr.net
Мапа
sample map