Головна » Статті » СУСПІЛЬСТВО

«Зоряний» подарунок від народного депутата

22 листопада у місті Селидове, у приміщенні актового залу Селидівського гірничого технікуму, за ініціативи народного депутата України Сергія Сажка відбулася безкоштовна театралізована вистава.

На сцені для учнів початкових класів виступив театр Арсенал «Паяц» з міста Київ. Театр є Лауреатом премії «Київська пектораль». Художній керівник – Сергій Бондаренко. Актори зіграли виставу за мотивами казки О.Уайльда «Зоряний хлопчик».

Під час виступу діти разом з акторами поринули у чарівний світ казки. Яскрава вистава відкрила для них світ добра і зла, вдячності та байдужості, любові до самої близької людини на землі – матері. Вистава йшла близько години і погляди дітей було неможливо відірвати від того, що відбувалося на сцені. Ця історія стала прикладом для дітей, аби вони змогли зрозуміти, що в світі є найціннішим.
По закінченні вистави діти нагородили акторів бурхливими оплесками, а від імені Селидівського міського голови Віктора Ремізова керівнику театру було вручено Подяку за те, що привезли незабутнє свято до нашого міста. Окрему подяку передали учням школи №159 м. Київ за подарунки для дітей нашого регіону. А також слова вдячності батьки висловили народному депутату України Сергію Сажку за участь у культурному розвитку дітей нашого міста.
 

Після цього артисти показали свою виставу і юним мешканцям Новогродівки.

 

Категорія: СУСПІЛЬСТВО | Додав: Nasha-zorya (2018-11-23)
Переглядів: 97 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Наша адреса
Редакція газети "Наша зоря"
вул. Карла Маркса,25
м. Селидове, Донецька обл. 85400+3-8-06237-7-25-89, 050-034-38-28 nasha-zorya@ukr.net
Мапа
sample map