Головна » Статті » НОВИНИ СЕЛИДОВОГО І МІСЬКОЇ РАДИ

22 червня – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

76 років тому 22-го червня 1941 року нацистська Німеччина атакувала радянські частини по всій лінії кордону від Балтійського до Чорного моря. В нашу країну прийшла війна.

 Друга світова війна –  найстрашніша, наймасштабніша та найкривавіша з усіх воєн за всю історію людства. З 1941-го по 1946-ий рік Україна втратила близько восьми мільйонів громадян, серед яких  5,5 млн мирного населення та 2,5 млн військових. Це люди, котрі віддали власне життя заради світлого майбутнього своїх нащадків. Саме їм довелося битися у кривавих боях, перебувати у концентраційних таборах та голодувати.

У цей день ми згадуємо усіх загиблих - на полі брані під час визвольних боїв, в тилу від голоду та поневірянь, закатованих у неволі. Гірка доля не оминула жодної української родини. Цей біль ми відчуваємо і понині. Ніхто не забутий, ніщо не забуте! Ми сумуємо за всіма, хто ціною свого життя виконав святий обов'язок, захищаючи в ті суворі роки нашу Вітчизну.

22 червня у місті Селидове біля Меморіалу Солдатської Слави зібрались представники Селидівської міської ради та виконавчого комітету на чолі з секретарем міської ради М.І.Голубенком, представники підприємств і організацій міста, а також всі бажаючі вшанувати пам'ять жертв війни, аби  покласти квіти у знак скорботи за загиблими.

Світла память нашим героям!

Категорія: НОВИНИ СЕЛИДОВОГО І МІСЬКОЇ РАДИ | Додав: Nasha-zorya (2017-06-22)
Переглядів: 133 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Наша адреса
Редакція газети "Наша зоря"
вул. Карла Маркса,25
м. Селидове, Донецька обл. 85400+3-8-06237-7-25-89, 050-034-38-28 nasha-zorya@ukr.net
Мапа
sample map