Головна » Статті » НОВИНИ СЕЛИДОВОГО І МІСЬКОЇ РАДИ

Акція протесту гірників триває

Вже другий день триває акція протесту гірників ДП «Селидіввугілля». Нагадаємо, вона розпочалась вчора вранці під стінами державного підприємства. Шахтарі вимагали виплатити заборгованість по заробітній платі, переглянути тарифні ставки. 14 лютого вони  озвучили свої вимоги генеральному директору ДП «Селидіввугілля» Сергію Пахомову,  після цього зустрілись з Селидівським міським головою Віктором Ремізовим, а ввечері на деякий час перекрили автодорогу Селидове-Курахове.

Як розповіли самі шахтарі, їх вимоги в ДП почули, та перевели ввечері 14 лютого 16 % заробітної плати за січень. Але їх це не задовольнило і акція протесту не призупинилась. Починаючи з 3-ої зміни гірники не спускаються в шахту на всіх чотирьох підприємствах ДП - 1-3 «Новогродівська», «Котляревська», «Україна» та «Курахівська», працюють лише дільниці «життєзабезпечення» шахт, як то водовідлив.

Ближче до ночі основна маса протестувальників розійшлись по домівках, щоб знову повернутись зранку,але і під стінами ДП залишилась група гірників. Вони розбили намет і запалили «буржуйку».

Зранку акція продовжилась. Близько десятої години мітингувальники зібрались в актовій залі ДП на зустріч з генеральним директором та профспілковими лідерами. Розмова вийшла напруженою та нервовою, адже у шахтарів, як то кажуть, накипіло. Вимоги все ті ж – повне погашення  боргів по заробітній платі, перегляд тарифних ставок, забезпечення шахтарів необхідними матеріалами та засобами захисту, тощо. Після бурхливих дебатів було вирішено їхати добиватись своїх вимог у Київ – не лише на зустрічі з профільним міністром, але й з прем’єр-міністром Гройсманом.

Трохи згодом на зустріч з гірниками до актової зали прийшли народний депутат України Сергій Сажко та Селидівський міський голова Віктор Ремізов. Сергій Миколайович розповів про сьогоднішній стан справ у вугільній промисловості та пообіцяв всебічну підтримку гірникам під час їхньої поїздки до Києва.

Подробиці в «Нашій зорі» за 22 лютого.
     

Категорія: НОВИНИ СЕЛИДОВОГО І МІСЬКОЇ РАДИ | Додав: Nasha-zorya (2018-02-15)
Переглядів: 478 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Наша адреса
Редакція газети "Наша зоря"
вул. Карла Маркса,25
м. Селидове, Донецька обл. 85400+3-8-06237-7-25-89, 050-034-38-28 nasha-zorya@ukr.net
Мапа
sample map