Головна » Статті » НОВИНИ СЕЛИДОВОГО І МІСЬКОЇ РАДИ

Делегація шахтарів ДП «Селидіввугілля» зустрілися з міністром енергетики та вугільної промисловості

Сьогодні відбулась зустріч делегації ДП «Селидіввугілля» у складі голів місцевих профспілок Володимира Бабіча, Віктора Трифонова, представників всіх трудових колективів шахт з міністром енергетики та вугільної промисловості Ігорем Насаликом. На зустрічі також були присутні голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець, голова Профспілки працівників вугільної промисловості України Віктор Турманов, народний депутат по нашому округу Сергій Сажко, нардеп України, представник НАБУ Вікторія Войціцька та інші.

Гірники озвучили свої вимоги: повне погашення заборгованості з заробітної плати та розрахунків з Пенсійним фондом, перегляд тарифних ставок, сприяння розвитку і переоснащення підприємств галузі, переорієнтація промисловості на вітчизняне вугілля тощо.

Ігор Насалик вислухавши шахтарів, пообіцяв особисто приїхати до ДП «Селидіввугілля» і вирішити всі питання на місці. Однак шахтарів не задовольнила така відповідь і вони планують зустрітись з прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом.

Ми і надалі будемо слідкувати за розвитком подій.
 

Категорія: НОВИНИ СЕЛИДОВОГО І МІСЬКОЇ РАДИ | Додав: Nasha-zorya (2018-02-20)
Переглядів: 200 | Теги: Страйк, шахтарі, Донецька область, Селидіввугілля, Селидове | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Наша адреса
Редакція газети "Наша зоря"
вул. Карла Маркса,25
м. Селидове, Донецька обл. 85400+3-8-06237-7-25-89, 050-034-38-28 nasha-zorya@ukr.net
Мапа
sample map