Головна » Статті » НОВИНИ СЕЛИДОВОГО І МІСЬКОЇ РАДИ

Губернатор привітав журналістів області
6 червня, у День журналіста, в будівлі Краматорської міської ради відбулись урочистості з приводу свята. У залі зібрались не тільки кращі  представники регіональної преси Донецької області, але й військові журналісти, які працюють в зоні конфлікту.
З вітальним словом до них звернувся голова Донецької облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський.
- Це свято тих, хто обрав нелегку та надзвичайно відповідальну справу – день за днем, занурюючись у бурхливий вирій подій, першими дізнаватися про найсвіжіші новини. Щодня і щомиті ви на посту. Журналісти Донецької області це особлива каста. У найскладніший період для нашої держави ви стали на захист незалежності,  неподільності,  суверенності України, - підкреслив Павло Іванович.
Також  колег привітав голова Донецької обласної організації Національного союзу журналістів України Микола Токарський.
- Цей рік був сповнений подіями, - наголосив він. – Відновила своє мовлення телевежа на горі Карачун, почалось реформування комунальних ЗМІ, створено Національне громадське телебачення України та багато інших подій. Але і попереду ще багато справ. Тож бажаю колегам гострого пера, гострого ефіру, нових творчих знахідок, стійкості, патріотизму…
Свої слова привітань і подяки за щоденну копітку працю і об’єктивне подання новин сказав присутнім також заступник керівника штабу АТО генерал-майор Олександр Размазнін.
Виступаючи нагородили ряд журналістів Почесними грамотами і цінними подарунками. Почесною грамотою Донецької облдержадміністрації, Донецької обласної військово-цивільної адміністрації за сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, самовідданість, вагомий внесок у розвиток журналістики нагороджено редактора газети «Наша зоря» Наталію Гамідову.
«За особистий внесок у розвиток інформаційного простору Донецької області, за всебічне та об’єктивне висвітлення подій у зоні АТО, за виховання духу патріотизму у читачів, за творчі підходи при підготовці журналістських матеріалів» секретаріатом Донецької обласної спілки журналістів були нагороджені члени Національної спілки журналістів України Дмитро Дубровський (кореспондент газети «Наша зоря) та Наталія Гамідова.
Після офіційної частини свої музичні вітання винуватцям свята презентував зразковий театр народної пісні «Берегіня» (м. Добропілля).
    
Категорія: НОВИНИ СЕЛИДОВОГО І МІСЬКОЇ РАДИ | Додав: Nasha-zorya (2017-06-07)
Переглядів: 171 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Наша адреса
Редакція газети "Наша зоря"
вул. Карла Маркса,25
м. Селидове, Донецька обл. 85400+3-8-06237-7-25-89, 050-034-38-28 nasha-zorya@ukr.net
Мапа
sample map