Головна » Статті » НОВИНИ СЕЛИДОВОГО І МІСЬКОЇ РАДИ

На пленумі профспілок робітників вугільної промисловості «Селидіввугілля» підбили підсумки року

Сьогодні, 15 грудня, відбувся пленум Селидівської територіальної організації профспілок робітників вугільної промисловості України. У першому питанні озвучено зміни в складі організації, а після головуючий на пленумі Володимир Бабіч зачитав доповідь про роботу теркому профспілки протягом звітного періоду (грудень 2016-грудень 2017 рр.).

В доповіді прозвучали тези, що ситуація в галузі залишається критичною. Сказати, що рік був непростий – не сказати нічого. Залишаються перебої з виплатою заробітної плати, відповідно з цим спостерігається відтік кадрів з підприємств, а слідом і з профспілки. Не виділяються кошти на розвиток шахт, є брак саморятівників, світильників (коногонок) та інше. З боку профспілки постійно ведуться діалоги з керівництвом ДП «Селидіввугілля». Не залишають спроби достукатися до чиновників на рівні Києва.

Виступили також голови профспілкових комітетів всіх шахт ДП «Селидіввугілля»,  які, в цілому, визнали роботу профспілки задовільною. Наприкінці зборів Володимир Бабіч вручив окремим представникам профспілки нагрудні знаки Федерації профспілок України «Профспілкова звитяга» за активну роботу.

Докладніше про питання, які озвучувались на пленумі, читайте у найближчому номері «Нашої зорі» (21 грудня).
          

Категорія: НОВИНИ СЕЛИДОВОГО І МІСЬКОЇ РАДИ | Додав: Nasha-zorya (2017-12-15)
Переглядів: 210 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Наша адреса
Редакція газети "Наша зоря"
вул. Карла Маркса,25
м. Селидове, Донецька обл. 85400+3-8-06237-7-25-89, 050-034-38-28 nasha-zorya@ukr.net
Мапа
sample map