Головна » Статті » НОВИНИ СЕЛИДОВОГО І МІСЬКОЇ РАДИ

Очільник області Павло Жебрівський оглянув як просуваються ремонт моста і вул. Берегова в Селидовому

У суботу, 19 серпня до Селидового з робочим візитом завітав голова Донецької облдержадміністрації, керівник військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський.

Він зустрівся з міським головою Віктором Ремізовим та представниками підрядних організацій ТОВ «Олександрія Кепітал» та ПАТ «Облдоррембуд» м.Селидове, які на сьогоднішній день виконують роботи щодо реалізації інвестиційних проектів «Капітальний ремонт моста і автодороги по вул.Героїв Праці» (від вул.Берегова до вул.Козацька) та «Капітальний ремонт автодороги по вул.Берегова (від вул.Московська до вул.Героїв Праці) м.Селидове». 

В першу чергу очільник області оглянув міст, на якому наразі проводяться роботи з встановлення опалубки цоколю бар’єрної огорожі, фарбування та грунтовки металевої опалубки.
 

Представники підрядної організації ТОВ «Олександрія Кепітал» підтвердили губернатору, що вкладаються у строки і мост відкриють до 1 жовтня 2017 року.

Також було оглянуто вул.Берегова, де на сьогоднішній день виконані роботи з улаштування нижнього шару грубозернистої асфальтобетонної суміші. Були обговорені питання щодо облаштування тротуарів вздовж вулиць Берегова і Московська.

Віктор Ремізов закцентував увагу на тому, що у зв’язку із ситуацією, яка склалась в нашому регіоні, дороги Селидового стали дорогами основного транспортного сполучення Маріуполь-Дніпро і вони повинні бути якісними. Павло Жебрівський пообіцяв виділити кошти з обласного бюджету в розмірі 17 млн. грн., аби зробити капітальний ремонт дороги від моста до траси на виїзді з міста.

Категорія: НОВИНИ СЕЛИДОВОГО І МІСЬКОЇ РАДИ | Додав: nashazorya (2017-08-19)
Переглядів: 348 | Теги: ремонт мосту, Жебрівський в Селидове | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Наша адреса
Редакція газети "Наша зоря"
вул. Карла Маркса,25
м. Селидове, Донецька обл. 85400+3-8-06237-7-25-89, 050-034-38-28 nasha-zorya@ukr.net
Мапа
sample map