Головна » Статті » НОВИНИ СЕЛИДОВОГО І МІСЬКОЇ РАДИ

Останній дзвоник-2017
Ось і завершився навчальний рік. На урочисті заходи останнього дзвоника в 12 загальноосвітніх закладах Селидівської міськради прийшло 3860 учнів. З них 410 9-класників, і в останнє переступили поріг школи 184 випускники 11-х класів.
Відмінників навчання, які претендують на  «золоті» та «срібні» медалі, цього року нараховується 14 (10 «золотих» та 4 «срібних»).
У ЗОШ №6, куди ми завітали на свято, прийшли на лінійку 26 одинадцятикласників та 39 дев’ятикласників. Привітав своїх учнів директор школи Петро Петрикі окремим учням, за успішне навчання, та активну участь у житті школи вручив Почесні грамоти. Також привітати школярів та випускників прибули почесні гості: Селидівський міський голова Віктор Ремізов, начальник відділу освіти Селидівської міськради Оксана Соломахіна, головний спеціаліст департаменту охорони здоров’я ДонОДА Янина Ватуліна та благочинний Селидівського округу протоієрей Сергій Мітітюк. 
Одночасно у холі школи була представлена виставка «Україна – колиска майстрів», де з роботами учнів могли ознайомитись усі бажаючі.
Добре підготовлений урочистий захід був прикрашений танцювальними номерами першокласників та випускників. Та були і сльози хвилювання, які так і котилися з очей випускниць, їх вчителів та батьків. Так і повинно бути, адже далі вже інше – доросле життя чекає на вже колишніх учнів. 
Право дати останній дзвоник було надано відмінникам навчання 11-го класу Марії Мітрофанкіній, Ользі Беспалій, Анні Шостак, Сергію Чубарь та відмінникам 9-Б класу Віталію Цимбал та Владиславі Шостак.
Батьки створили з рушників «ворота» у школу, і всі випускники пішли на останній урок. 
  
Категорія: НОВИНИ СЕЛИДОВОГО І МІСЬКОЇ РАДИ | Додав: Nasha-zorya (2017-05-30)
Переглядів: 195 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Наша адреса
Редакція газети "Наша зоря"
вул. Карла Маркса,25
м. Селидове, Донецька обл. 85400+3-8-06237-7-25-89, 050-034-38-28 nasha-zorya@ukr.net
Мапа
sample map