Головна » Статті » НОВИНИ СЕЛИДОВОГО І МІСЬКОЇ РАДИ

Павло Жебрівський взяв участь у відкритті футбольних майданчиків
Спекотний день, 25 липня, був насиченим для мешканців Селидового, Гірника, Курахівки та Цукуриного. Насичений приємними подіями. А саме – урочисті відкриття футбольних майданчиків зі штучним покриттям 42х22 м та спортивних з антивандальним інвентарем. Всі ці проекти виконанні у рамках святкування 85-річчя Донецької області. Знаково, що на відкриття завітав голова Донецької облдерж­адміністрації, керівник військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський.
Разом із Селидівським міським головою Віктором Ремізовим Павло Іванович відкрив футбольні майданчики біля ДЮСШ м. Селидове та ЗОШ №6.
У спортивній школі у словах привітання Павло Жебрівський наголосив, що створення сучасних спортивних майданчиків має важливе значення для формування здорової молоді на Донеччині,  а також  побажав спортсменам завжди досягати високих результатів. Він урочисто вручив Віктору Володимировичу сертифікат на отримання 7 спортивних та 3 ігрових майданчиків.
Віктор Ремізов відзначив, що завдяки підтримці Павла Жебрів­ського та облдержадміністрації, в рамках Програми «Оновлена Донеччина» за останні півтора роки на розвиток інфраструктури міста за рахунок державного і обласного бюджетів, а також за рахунок донорської допомоги залучено 211,8 млн.грн. За попередні 12 років (2004-2015 рр.) в бюджет міста на розвиток соціальної і комунальної сфер надійшло 45,5 млн.грн., що в 4,6 раза або на 166,3 млн.грн. менше,  ніж  за останні півтора роки.
Перерізали стрічку разом із почесними гостями свята капітани дитячих футбольних команд. Після чого Павло Іванович зробив символічний перший удар по м’ячу. 
Справжнє свято створили солістка БК м. Селидове Вікторія Самойленко та діти з секцій спортивної аеробіки, косікі карате та футболу,  які показали на новому полі свої вміння.
Також вихованці закладу отримали з рук Павла Жебрівського та Віктора Ремізова у подарунок спортивні м’ячі. А на знак подяки від нашого міста очільнику Донецької області було подаровано запашний коровай.
Не оминув своєю увагою Павло Іванович і ЗОШ №6. Тут також відбулось урочисте відкриття ігрового майданчику із штучним покриттям. Але спочатку голова Донецької облдержадміністрації поцікавився ходом ремонту навчального закладу, який наразі йде.
Нагадаємо, що тут планується реалізувати кілька інвестиційних проектів: реконструкція будівлі (термомодернізація), ремонт та облаштування внутрішніх приміщень, благоустрій території. Згідно з експертним звітом загальна сума усіх робіт складає близько 68 млн. грн. 
Павло Іванович поспілкувався з проектувальниками та підрядниками. Обговорювались питання щодо плит перекриття та мембрани. Цікавили очільника Донецької області і строки завершення робіт. 
Після обговорення ремонту опорної школи м. Селидове,  Павло Іванович та Віктор Ремізов відправились на відкриття оновленого футбольного поля. 
Урочисту стрічку разом з почесними гостями перерізали юні футболісти, учні 8-7 класів. Хлопці також  отримали м’ячі у подарунок.
В Цукуриному та Курахівці мешканці селищ зібрались на відкриття спортивних майданчиків з антивандальними тренажерами. З повітряними кульками та піснями про Україну тут зустрічали почесних гостей. Стрічки перерізали Селидівський міський голова Віктор Ремізов, голови селищних рад Ірина Фунтікова та Олександр Ярош разом з місцевими дітлахами. Під час урочистостей червоною ниткою звучали головні побажання: аби діти займалися спортом та були здорові, а над головою було блакитне мирне небо.
Цукуринський селищний голова відзначив, що вже другий рік поспіль завдяки підтримці Селидів­ської міської ради у селищі існує традиція – відкривати щось нове. Так, минулого року в Цукуриному була відкрита оновлена амбулаторія загальної практики сімейної медицини,  цього року спортивний майданчик. Олександр Григорович висловив подяку Віктору Ремізову та побажання, аби ця традиція продовжувалась.
А ось в Гірнику відкривалися два майданчики – футбольний та з антивандальними тренажерами. Гірницький міський голова Сергій Коваленко вручив Подяки Віктору Ремізову та всім причетним до цієї важливої події за великий внесок у розвиток спорту м. Гірник.
Віктор Ремізов та Сергій Коваленко висловили сподівання, що завдяки подарункам Донецької облдержадміністрації вдасться виховати нових зірок спорту нашого міста, які будуть прославляти наш рідний край на всю Україну. 
    $IMAGE8            
Категорія: НОВИНИ СЕЛИДОВОГО І МІСЬКОЇ РАДИ | Додав: Nasha-zorya (2017-07-27)
Переглядів: 278 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Наша адреса
Редакція газети "Наша зоря"
вул. Карла Маркса,25
м. Селидове, Донецька обл. 85400+3-8-06237-7-25-89, 050-034-38-28 nasha-zorya@ukr.net
Мапа
sample map