Головна » Статті » НОВИНИ СЕЛИДОВОГО І МІСЬКОЇ РАДИ

Посвята першокласників в юні музиканти

В музичній школі м. Селидове відбулась урочиста подія – «Свято першокласників». Справжнє свято музики було влаштовано для хлопчиків та дівчаток, які з цього навчального року вирішили поринути у чарівний світ музики.

Ведуча свята, Надія Сайко, привітала всіх присутніх дітей з початком музичного навчального року і запропонувала відправитись в  подорож до Країни Музики.  Першокласники активно відгадували загадки та брали участь у різних музичних іграх. Не менш уважно юні музиканти слухали виступи вже досвідчених учнів  школи, які демонстрували свої здібності в грі на музичних інструментах: скрипка, фортепіано, сопілка, гітара, баян та акордеон. Діти мали можливість побачити, як віртуозно вони зможуть володіти тими чи іншими музичними інструментами,  якщо будуть сумлінно та наполегливо працювати під керівництвом досвідчених викладачів.

Яскравою сторінкою свята стала постанова музичної казки «Ріпка», під керівництвом викладача музично-теоретичних дисциплін Наталії Мозлоєвої. Під супровід сучасного музичного інструмента, синтезатор, діти з задоволенням перетворювалися в образи казкових героїв. Веселим музичним подарунком для батьків стала фінальна пісня першокласників.   

Наприкінці заходу діти отримали пам’ятки юних музикантів та виголосили клятву Королеві Музики.

Дивлячись на те, як горіли очі у майбутніх музикантів, можна зробити висновок, що свято вийшло яскравим та цікавим.

Категорія: НОВИНИ СЕЛИДОВОГО І МІСЬКОЇ РАДИ | Додав: Nasha-zorya (2017-10-12)
Переглядів: 118 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Наша адреса
Редакція газети "Наша зоря"
вул. Карла Маркса,25
м. Селидове, Донецька обл. 85400+3-8-06237-7-25-89, 050-034-38-28 nasha-zorya@ukr.net
Мапа
sample map