Головна » Статті » НОВИНИ СЕЛИДОВОГО І МІСЬКОЇ РАДИ

Ретро-концерт до Дня Перемоги прокотився містами та селищами міської ради

Традиційно напередодні Дня Перемоги в містах та селищах Селидівської міської ради відбувся ретро-концерт. Сьогодні, 4 травня, воєнні та патріотичні пісні, запальні танці мали можливість почути та побачити мешканці смт Курахівки, Цукуриного, Гострого та Вишневого, м. Українська.

В Українську, Цукуриному концерт підготували артисти БК м. Селидове (керівник З.І.Топіліна). Попурі воєнних пісень зіграв на акордеоні для присутніх на концерті Володимир Макєєв, про подвиг солдатів, любов до країни, кохання співали Юлія Турянська, Вікторія Самойленко, Раїса Калічак та інші. Єврейський народний танок «7.40» та сучасний «хіп-хоп» подарував глядачам Зразковий танцювальний колектив «Бонус» (кер. Валерія Зеленська).
      

Мешканців Курахівки та Гострого вітали артисти Будинку культури м.Гірник. До присутніх з вітальним словом звернулися Курахівський селищний голова І.Є.Фунтікова та директор БК м.Гірник А.Г.Соломка. Святкову атмосферу створювали вітальні слова та патріотичні пісні.

Приємно було бачити на святі в усіх містах представників різних поколінь: люди похилого віку згадували про минуле, військові з повагою слухали вірші та пісні, а діти радували своїми посмішками та дзвінкими голосами. Всі відвідувачі співали разом з артистами та щиро аплодували.  
Останнім цього дня планується відвідати з ретро-концертом селище Вишневе. А завтра таку можливість будуть мати селидівчани - ретро-концерт відбудеться в сквері ім. Маяковського о 16.00.

Категорія: НОВИНИ СЕЛИДОВОГО І МІСЬКОЇ РАДИ | Додав: Nasha-zorya (2018-05-04)
Переглядів: 247 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Наша адреса
Редакція газети "Наша зоря"
вул. Карла Маркса,25
м. Селидове, Донецька обл. 85400+3-8-06237-7-25-89, 050-034-38-28 nasha-zorya@ukr.net
Мапа
sample map