Головна » Статті » НОВИНИ СЕЛИДОВОГО І МІСЬКОЇ РАДИ

Семінар-практикум для викладачів мистецьких шкіл Селидівського методичного об’єднання

28 грудня в концертному залі Мистецької школи м. Селидове відбувся семінар-практикум для викладачів Селидівського методичного об’єднання (м. Селидове, Новогродівка, Гірник, Українськ) на тему «Нетрадиційні форми уроку, як умова підвищення якості та ефективності освітнього процесу». Загальна тема семінару була розкрита заступником директора, викладачем музично-теоретичних дисциплін Мистецької школи м. Селидове - О.В.Хомич. Також було визначено вплив нестандартних форм організації уроку на формування стійкого інтересу учнів до мистецтва, на розвиток пізнавальних інтересів дитини до навчання.

«Нетрадиційні форми уроку, як умова підвищення якості та ефективності освітнього процесу». Загальна тема семінару була розкрита заступником директора, викладачем музично-теоретичних дисциплін Мистецької школи м. Селидове - О.В.Хомич. Також було визначено вплив нестандартних форм організації уроку на формування стійкого інтересу учнів до мистецтва, на розвиток пізнавальних інтересів дитини до навчання.

Яскравими моментами практичної частини семінару стали фрагменти нестандартних уроків викладачів та учнів шкіл Селидівського методичного об’єднання, а саме:

- Урок з предмету сольфеджіо «Подорож по квінтовому колу» для учнів 3-го класу (Н.С.Мозлоєва, завідувач відділом музично-теоретичних дисциплін Мистецької школи м. Селидове);

- «Взаємозв’язок предметів з фаху та музичної літератури на прикладі інтегрованого уроку «Подорож в музиці»» (О.І.Соколова, директор, викладач з фаху скрипка та Н.О.Переверзєва, викладач з фаху гітара та музично-теоретичних дисциплін Мистецької школи ім. В.Купрієнка м. Українськ);

- Урок-концерт «Немає переводу добрим звичаям народу» (О.П.Макєєва, директор, викладач з фаху народні інструменти Мистецької школи м. Гірник).

Коли перебудовується традиційна система загальної освіти, креативні викладачі мистецьких шкіл залюбки діляться досвідом щодо підвищення якості та ефективності освітнього процесу.

Семінар за  свою роботу в піднесеному емоційному настрої.
  

Категорія: НОВИНИ СЕЛИДОВОГО І МІСЬКОЇ РАДИ | Додав: Nasha-zorya (2019-01-03)
Переглядів: 49 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Наша адреса
Редакція газети "Наша зоря"
вул. Карла Маркса,25
м. Селидове, Донецька обл. 85400



+3-8-06237-7-25-89, 050-034-38-28 nasha-zorya@ukr.net
Мапа
sample map