Головна » Статті » НОВИНИ СЕЛИДОВОГО І МІСЬКОЇ РАДИ

Сергій Сажко відвідав ветеранів Другої світової війни

Напередодні Дня Перемоги народний депутат України Сергій Сажко відвідав ветеранів Другої світової війни, що мешкають на території його округу. Серед них Станіслав Савич Козинський з м. Гірник.

Станіслав Савич був покликаний в армію в квітні 44-го і служив до 1950 року. Почав службу в маршовій роті, а потім вивчився на механіка-водія СУ-76 і взимку 1944 року був направлений на Східний фронт.

З вітальними словами Сергій Сажко подарував ветерану пам’ятний подарунок. Станіславу Савичу особисто та всім ветеранам Сергій Миколайович побажав здоров’я та турботи нашої держави. Нардеп відзначив, що людська пам’ять про ті страшні часи повинна бути вічною, а ветерани - не забуті.

Привітали ветерана Другої світової війни і Гірницький міський голова Сергій Коваленко, голови ветеранських організацій міст Селидове та Гірник.

За чашкою чаю Сергій Савич Козинський ділився спогадами зі своїми гостями про війну та бойових товаришів.

Донька Станіслава Савича Олена із сльозами на очах зізналась, що пишається своїм батьком, який прищепив любов до книг та знань, навчив досягати поставленої мети. «Він - мій учитель по життю, мій друг», - так називає ветерана донька. Також Олена подякувала нардепу Сергію Сажку за те, що не забуває про ветеранів, підтримує їх та особисто навідує.
  

Категорія: НОВИНИ СЕЛИДОВОГО І МІСЬКОЇ РАДИ | Додав: Nasha-zorya (2018-05-08)
Переглядів: 138 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Наша адреса
Редакція газети "Наша зоря"
вул. Карла Маркса,25
м. Селидове, Донецька обл. 85400+3-8-06237-7-25-89, 050-034-38-28 nasha-zorya@ukr.net
Мапа
sample map