Головна » Статті » НОВИНИ СЕЛИДОВОГО І МІСЬКОЇ РАДИ

Шахта «Курахівська» перша в «Селидіввугіллі» виконала річний план

Середа, 13 грудня, для гірників шахти «Курахівська» виявилася знаменним днем – адже саме в середу робітники цього підприємства перші в ДП «Селидіввугілля» виконали річний план. Останні тонни в рахунок 246 тисяч видобули гірники ланки Олександра Кравченка видобувної дільниці №1 (бригадир Андрій Захаренко, начальник Євген Федірко).

З цього приводу зранку в загальній нарядній зібрались адміністрація підприємства, робітники, почесні гості. В урочистій обстановці вони зустріли гірників четвертої зміни першої дільниці з символічною брилою вугілля «246 000 тонн». Зустрічали трудівників оплесками, хлібом-сіллю і шампанським.

Теплі слова на адресу колективу сказали в.о. генерального директора ДП «Селидіввугілля» Сергій Пахомов, народний депутат України Сергій Сажко, Селидівський міський голова Віктор Ремізов, Гірницький міський голова Сергій Коваленко. Вони не тільки на словах вітали колектив, але й нагородили окремих Почесними грамотами і цінними подарунками.

Директор шахти Сергій Курченко звертаючись до присутніх підкреслив, що якими б важкими не були гірничо-геологічні умови на підприємстві й економічні труднощі у всьому «Селидіввугіллі», але завдяки працьовитості та відповідальності колективу, їм вдалося першими в держпідприємстві впоратися з річним планом. Сергій Іванович подякував за це колективу і разом з С.А.Пахомовим нагородив кращих працівників заслуженими нагородами.
Подробиці в "Нашій зорі" за 14 грудня п. р.

           
Категорія: НОВИНИ СЕЛИДОВОГО І МІСЬКОЇ РАДИ | Додав: Nasha-zorya (2017-12-13)
Переглядів: 295 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Наша адреса
Редакція газети "Наша зоря"
вул. Карла Маркса,25
м. Селидове, Донецька обл. 85400+3-8-06237-7-25-89, 050-034-38-28 nasha-zorya@ukr.net
Мапа
sample map