Головна » Статті » НОВИНИ СЕЛИДОВОГО І МІСЬКОЇ РАДИ

Шахтарі Селидового зібрались на мітинг
Триває напружена ситуація на шахтах ДП «Селидіввугілля». Гірники шахт «Україна», «Котляревська» та 1/3 «Новогродів­ська» вже більше тижня відмовляються спускатися в шахту. А в середу, 30 травня, на центральній площі Селидового відбувся мітинг гірників. На ньому були присутні, окрім шахтарів, Селидів­ський міський голова Віктор Ремізов, Новогродівський міський голова Людмила Білецька, народний депутат України Валерія Заружко, керівник ДП «Селидіввугілля» Сергій Пахомов, голова ППВПУ ДП «Селидіввугілля» Володимир Бабіч, голови профспілок ППВПУ та НПГУ шахт.
Головна вимога, яка озвучувалась страйкуючими – це погашення заборгованості по зарплаті (на день мітингу виплачена лише частина за березень). Піднімалось питання відсутності коштів на оснащення нових лав. Крім цього, гірники скаржились на проблеми, що виникли через неотримання зарплати – наприклад, деяким з них вдома «відрізали світло» через несплату за послуги. 
Перед присутніми виступили зі своїм баченням проблеми Віктор Ремізов, Сергій Пахомов,  Володимир Бабіч, голова осередку НПГУ шахти 1/3 «Ново­гродівська» Сергій Павлов.
Валерія Заружко пообіцяла проблему вугільних підприємств «Селидіввугілля» особисто взяти на розгляд та донести не тільки до профільного Міністерства,  але й до Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана. Вона відзначила,  що тільки спільними зусиллями шахтарів,  представників держпідприємства та народних депутатів можливо «достукатися» до профільного міністра. Нагадаємо, що працівники ДП 25 травня підписали Резолюцію і надіслали її до міністра енергетики та вугільної промисловості Ігоря Насалика. 
Після майже тригодинного мітингу, не отримавши відповіді на свої вимоги і запитання, присутні шахтарі прийняли рішення оформити заяву на офіційний страйк. Протягом трьох днів на всіх шахтах «Селидіввугілля» будуть проведені збори,  і у разі набрання необхідної кількості підписів почнеться страйк з повною зупинкою всіх шахт державного підприємства.
Детальніше про події читайте в наступному номері «Нашої зорі».
     
Категорія: НОВИНИ СЕЛИДОВОГО І МІСЬКОЇ РАДИ | Додав: Nasha-zorya (2018-05-31)
Переглядів: 248 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Наша адреса
Редакція газети "Наша зоря"
вул. Карла Маркса,25
м. Селидове, Донецька обл. 85400+3-8-06237-7-25-89, 050-034-38-28 nasha-zorya@ukr.net
Мапа
sample map