Головна » Статті » НОВИНИ СЕЛИДОВОГО І МІСЬКОЇ РАДИ

У Селидовому відкрили спортивні майданчики з антивандальними тренажерами
В рамках святкування 85-річчя Донецької області Донецькою обласною держадміністрацією під керівництвом голови ДонОДА Павла Жебрівського була прийнята програма по встановленню в населених пунктах області 85-ти спортивних майданчиків з антивандальними тренажерами. Сім з таких майданчиків було встановлено і в населених пунктах Селидівської міської ради. Кожен майданчик обладнаний 9-тьма тренажерами. Фінансуються ці спорт. об’єкти з обласного бюджету, при співфінансуванні з місцевих бюджетів.

В понеділок, 26 червня, в Селидовому відкрились перші три такі майданчики: на територіях ЗОШ №1, 2 та гімназії. В урочистому відкритті на кожному об’єкті взяли участь Селидівський міський голова Віктор Ремізов, його заступник Яна Передрій, начальник відділу освіти Оксана Соломахіна.

Віктор Володимирович в першу чергу поспілкувався з дітьми, поздоровив їх з цією подією та закликав більше часу приділяти саме заняттям спортом. Разом з головами шкільного самоврядування та учнями школи він взяв участь в урочистому   перерізанні червоної стрічки, а дітлахи залюбки «опробували» нові тренажери.

Такі ж спортмайданчики цими днями будуть відкриті в Українську, Гірнику, Курахівці і Цукуриному.
       

 
Категорія: НОВИНИ СЕЛИДОВОГО І МІСЬКОЇ РАДИ | Додав: Nasha-zorya (2017-06-26)
Переглядів: 475 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Наша адреса
Редакція газети "Наша зоря"
вул. Карла Маркса,25
м. Селидове, Донецька обл. 85400+3-8-06237-7-25-89, 050-034-38-28 nasha-zorya@ukr.net
Мапа
sample map