Головна » Статті » НОВИНИ СЕЛИДОВОГО І МІСЬКОЇ РАДИ

«У СВІТІ КЛАСИЧНОЇ МУЗИКИ»

16 березня у концертному залі музичної школи м. Селидове відбувся концерт   учнів фортепіанного відділу «У світі класичної музики». Учениці  викладача Наталії Олексіївни Качмар - Владислава Солона (5 кл.), Маргарита Бережна (7 кл.) та Вікторія Сотник (8 кл.) виконали твори Й.С.Баха, Й.Гайдна, Л.Бетховена, М.Мошковського та сучасних українських композиторів: М.Скорика, О.Кимлика та О.Жука.

Юні піаністки − постійні учасниці багатьох конкурсів та оглядів міського та обласного значення.

Магарита Бережна в  2017 році брала участь у Всеукраїнському спеціалізованому фестивалі-конкурсі «Українське намисто» у м. Краматорськ («Дипломант І ступеню»); у міському конкурсі «Зимові візерунки» у м.Новогродівка (ІІ місце).

Владислава  Солона - постійна учасниця шкільних конкурсів та концертів. У 2017 році брала участь у шкільному конкурсі «Музичні візерунки», м. Селидове (І місце); у відкритому конкурсі юних піаністів «Прокоф’євська акація», с. Сонцівка (ІІ місце).

 Вікторія Сотник в 2017 році була учасницею конкурсу «Зимові візерунки», м. Новогродівка. Разом з Маргаритою Бережною взяла участь у конкурсі «Прокоф’євська акація», с. Сонцівка (номінація «Ансамблі», ІІ місце) та міжрегіональному відкритому фестивалі-конкурсі ансамблів «Нас музика з'єднала», м. Слов’янськ.

Дівчата ведуть активну концертну діяльність. 23 березня відбудеться концерт за їх участю у музичній школі м. Українськ. Також учениці готуються до інших конкурсів. 

Побажаємо юним музикантам творчих успіхів та перемог у конкурсах та фестивалях!

Категорія: НОВИНИ СЕЛИДОВОГО І МІСЬКОЇ РАДИ | Додав: Nasha-zorya (2018-03-19)
Переглядів: 92 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Наша адреса
Редакція газети "Наша зоря"
вул. Карла Маркса,25
м. Селидове, Донецька обл. 85400+3-8-06237-7-25-89, 050-034-38-28 nasha-zorya@ukr.net
Мапа
sample map