Головна » Статті » НОВИНИ СЕЛИДОВОГО І МІСЬКОЇ РАДИ

У виконкомі Селидівської міської ради відбулось засідання робочої групи

27 лютого у виконкомі Селидівської міської ради відбулось засідання робочої групи щодо оптимізації бюджетних установ м. Селидове. Провів засідання Селидівський міський голова Віктор Ремізов.

До складу робочої групи увійшли міські та селищні голови, голови постійних комісій Селидівської міської ради, керівники бюджетних установ. На початку засідання міський голова, звертаючись до присутніх, коротко охарактеризував стан справ з наповнюваністю місцевого бюджету і витратними статтями. Зокрема підкреслив, що хоча доходи з кожним роком ростуть в середньому на 20-30 %, витрати, які покладаються на місцевий бюджет, збільшуються ще стрімкіше. Окрім того, що збільшується кількість витратних статей, зростають витрати на енергоносії та заробітну плату, через збільшення її мінімального розміру. Тож ми можемо спостерігати тенденцію постійно виникаючої недостатності бюджетних коштів, в цьому році недостатність становить 32,7 млн. грн. І все це на фоні заборгованості вугільних підприємств по зарплаті, а з тим і по відрахуванням до місцевого бюджету.

Доповнила виступ міського голови інформацією про основні складові бюджету начальник фінансового відділу Тетяна Рогоза. Окремо вона зупинилась і на показниках за січень.
  

Крім цього, на засіданні обговорювались питання якості вугілля і опалення бюджетних установ, вартість і якість харчування в освітніх закладах, опалення медичних закладів, наповнюваність дитсадків тощо.

Недостаючих грошей брати ніде, тож міський голова доручив всім присутнім серйозно підійти до проблеми оптимізації та прорахувати статті економії коштів і на наступне засідання робочої групи вийти вже з детальними пропозиціями.

Категорія: НОВИНИ СЕЛИДОВОГО І МІСЬКОЇ РАДИ | Додав: rodik1 (2018-02-27)
Переглядів: 211 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Наша адреса
Редакція газети "Наша зоря"
вул. Карла Маркса,25
м. Селидове, Донецька обл. 85400+3-8-06237-7-25-89, 050-034-38-28 nasha-zorya@ukr.net
Мапа
sample map