Головна » Статті » НОВИНИ СЕЛИДОВОГО І МІСЬКОЇ РАДИ

Учні ЗОШ №12 влаштували містянам яскраві колядки

6 січня вихованці гуртків «Молодіжний клуб» (керівник Т.В.Ковтун) та «Веселі нотки» (керівник Н.П.Горбачова) Будинку творчості дітей та юнацтва м. Українська, вони ж учні Української ЗОШ І-ІІІ ст. №12, пішли колядувати по місту. Вони завітали до суб’єктів підприємницької діяльності, які запросили колядників напередодні і з нетерпінням чекали їхнього виступу.

Діти колядували аби поширити традиції українського народу, а також прагнули підтримати розвиток приватних підприємств в нашому місті.

Всього у яскравому дійстві з колядками і піснями-побажаннями взяло участь 18 школярів, з них 13 виступаючих: Зірконосець - Владислава Кобець; Козаки - Микита Семенов, Олександр Курмаз, Юрій Головченко; Янголи - Діана Юрченко, Ксенія Подтьосова, Дар я Красноруцька; Пастушки - Анастасія Галінська, Поліна Буйволова; Коза - Карина Солдатенко; Діва Марія - Варвара Олійник; Щира дівчинка - Марія Олійник; Чортеня - Аліна Голуб. 

Сценарій виступу підготувала  Тетяна Володимирівна Ковтун, їй допомогали Надія Петрівна Горбачова, Ольга Олексіївна Леонтьєва, Ольга Олексіївна Балашова, Софія Олійник.

За колядування діти отримали солодкі подарунки. Ніхто з глядачів не залишився байдужим до виступу, не стримував своїх емоцій (сльози, сміх, радість). Крмі того, колядники підіймали настрій всім жителям, хто бачив їх!

Наше місто готове до яскравого і нового. Люди гарно знають традиції, але ними не користуються. Ми побачили, як їм не вистачає цих радісних та щирих моментів в їхньому житті.

Гей, міста, прокидаймося! На носі стільки обрядових свят! Влаштуймо їх!

Категорія: НОВИНИ СЕЛИДОВОГО І МІСЬКОЇ РАДИ | Додав: Nasha-zorya (2018-01-09)
Переглядів: 77 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Наша адреса
Редакція газети "Наша зоря"
вул. Карла Маркса,25
м. Селидове, Донецька обл. 85400+3-8-06237-7-25-89, 050-034-38-28 nasha-zorya@ukr.net
Мапа
sample map