Головна » Статті » НОВИНИ СЕЛИДОВОГО І МІСЬКОЇ РАДИ

В центральній бібліотеці міста пройшли заходи присвячені Міжнародному дню ромів та Дню космонавтики

12 квітня відбулися заходи в міській бібліотеці для дорослих (директор Марина Рудіч), для мешканців міста,  відвідувачів відділення денного перебування Селидівського територіального центру (директор Алла Марина), в рамках співпраці між установами.

Перша тема, яку розглянули на заході,  була присвячена Міжнародному дню ромів, який щорічно відзначають 8 квітня. Їх  самобутня культура органічно вписана в палітру культур народів України, тому не дивно, що розпочався захід яскравим циганським танцем у виконанні зразкового танцювального колективу «Бонус» (Будинок культури м. Селидове, керівник Валерія Зеленська), який дуже сподобався усім присутнім та визвав бурю оплесків.

Продовжили тему бібліотекарі  бесідою з народознавства «Циганське коріння відомих людей світу» та розповіли про історію свята, прапор та гімн циган, а також про відомих людей світу з циганським корінням. Серед яких: легендарний комік Чарлі Чаплін,  король рок-н-ролу Елвіс Преслі, оперні діви Галина Вишневська і Ганна Нетребко та неперевершений артист театру «Ромен», Микола Сліченко.  Згадали і яскраві літературні образи, зокрема, славетну Кармен – головну героїню однойменних новели французького класика Проспера Меріме та опери  Жоржа Бізе.

З нагоди Дня космонавтики або Міжнародного дня польоту людини в космос, який відзначається саме 12 квітня,  бібліотекарі підготували презентацію «5  цікавих фактів про українську космонавтику». Адже і в історії, і в сьогоденні космічної ери людства,  є вагомий внесок українців.

Далі волонтер Галина Купіна, в рамках школи «Неболійка», провела оздоровчу бесіду «Профілактика весняних захворювань».
  

Категорія: НОВИНИ СЕЛИДОВОГО І МІСЬКОЇ РАДИ | Додав: Nasha-zorya (2018-04-16)
Переглядів: 112 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Наша адреса
Редакція газети "Наша зоря"
вул. Карла Маркса,25
м. Селидове, Донецька обл. 85400+3-8-06237-7-25-89, 050-034-38-28 nasha-zorya@ukr.net
Мапа
sample map