Головна » Статті » НОВИНИ СЕЛИДОВОГО І МІСЬКОЇ РАДИ

В Гірнику відзначили День молоді

День молоді в Україні відзначається кожного року в останню неділю червня. Цей день у Гірнику чекають з ентузіазмом та гарним настроєм. Творчий колектив Будинку культури м. Гірник на честь свята зробив подарунок мешканцям та гостям міста. 24 червня за підтримки Гірницької міської ради відбулася концертна програма «Молодь – майбутнє України!».

Програма пройшла під девізом «Молодість – це не вік, молодість – це стан душі!», тому мешканці міста різних вікових категорій сміливо злились в єдине коло. Всіх присутніх привітав директор Будинку культури м. Гірник А.Г.Соломка, який побажав всім гарного настрою та мирного неба над головою.

На площі Будинку культури лунали сучасні пісні та хіти 80-х, 90-х у виконанні ВІА «Парадокс», солістів-вокалістів: Р.Кулієвої, Н.Петракової, В.Лукомець, О.Тєряєвої, Є.Гатаулліної, В.Лесівої,  О.Лавріненко та Р.Соколова. Підтримували настрій танцювальні колективи: «Зіронька», «Каблучок», «Шоу-гьолз» та «Салют». Присутні на святі із задоволенням брали участь у конкурсах та розвагах від ведучих – Н.Кодикової та М.Мілюкова, найактивніші були нагороджені  призами.
  

Категорія: НОВИНИ СЕЛИДОВОГО І МІСЬКОЇ РАДИ | Додав: Nasha-zorya (2018-06-27)
Переглядів: 105 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Наша адреса
Редакція газети "Наша зоря"
вул. Карла Маркса,25
м. Селидове, Донецька обл. 85400



+3-8-06237-7-25-89, 050-034-38-28 nasha-zorya@ukr.net
Мапа
sample map