Головна » Статті » НОВИНИ СЕЛИДОВОГО І МІСЬКОЇ РАДИ

В ліцеї відбувся випуск

20 лютого в Селидівському професійному ліцеї  видбувся  випуск груп ЕС-3 та ЕС-16 за спеціальністю «Елетрослюсар підземний,машиніст підземних установок» під керівництвом майстра виробничого навчання О.В.Дегтярьова.

Ліцей випустив 37 кваліфікованих фахівців 4 розряду. Повернувшись з  виробничої практики, яка проходила  на шахтах ДП «Селидіввугілля», учні продемонстрували знання, уміння і навички, які вони здобули протягом навчання, і на випускному.

Першою привітала випускників  директор  ліцею Л.В.Резніченко. Учень групи ЕС-16 Олег Новицький отримав диплом з відзнакою.  Адміністрація  Селидівського  ліцею і гірнича  кафедра виносять величезну подяку генеральному директору ДП «Селидіввугілля» С.А.Пахомову, голові Селидівської  ТО ППВПУ В.М.Бабичу, зам. голови  Селидівської ТО ППВПУ С.О.Резніченко  за постйну співпрацю та допомогу в працевлаштуванні випускників, а також всім співробітникам   шахт  «Котляревська»,  1-3 «Новогродівська», «Україна», «Курахівська» в участі навчання кваліфікованих фахівців.
 

Категорія: НОВИНИ СЕЛИДОВОГО І МІСЬКОЇ РАДИ | Додав: Nasha-zorya (2018-02-22)
Переглядів: 90 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Наша адреса
Редакція газети "Наша зоря"
вул. Карла Маркса,25
м. Селидове, Донецька обл. 85400+3-8-06237-7-25-89, 050-034-38-28 nasha-zorya@ukr.net
Мапа
sample map