Головна » Статті » НОВИНИ СЕЛИДОВОГО І МІСЬКОЇ РАДИ

В Селидовому вітали працівників місцевого самоврядування

У п’ятницю, 7 грудня, в залі засідань Селидівської міської ради відбулися урочисті збори з нагоди Дня працівників місцевого самоврядування. В залі зібрались депутати місцевої ради, працівники відділів і управлінь міської ради, голови квартальних та вуличних комітетів та інші.

З вітальними словами до присутніх звернулися міський голова Віктор Ремізов і  секретар міської ради Микола Голубенко. Міський голова відзначив,  що сьогодні на місцеве самоврядування покладена велика відповідальність за соціально-економічний стан територіальних громад, за благополуччя їхніх жителів, за створення  належних умов для проживання мешканців міст і селищ. Тож роботи багато, але, як підкреслив міський голова, завдяки наполегливій праці, проблеми вирішуються. Як приклад цього – інвестиційні проекти, які місто активно розробляє, і завдяки яким в місто за останні  роки залучено 275 мільйонів гривень інвестиційних коштів. А це -  ремонт двох мостів, автомобільної дороги, розбудова спортивної інфраструктури, ремонт вулиці Нагорна (заміна комунікацій з подальшим ремонтом асфальтного полотна), ремонт амбулаторії, котельні ДЮСШ, ЗОШ №6 тощо; залучаються і грантові кошти від міжнародних організацій. І за кожним таким розробленим проектом стоїть копітка праця спеціалістів – представників місцевого самоврядування.
Міський голова подякував всім за  плідну працю і побажав присутнім здоров’я, щастя, миру та здійснення всього задуманого. Разом з секретарем ради Миколою Голубенком вони нагородили  цілий ряд представників місцевого самоврядування за зайняту активну громадську позицію, особистий внесок у економічний і соціальний розвиток міста і з нагоди Дня місцевого самоврядування.

   

Категорія: НОВИНИ СЕЛИДОВОГО І МІСЬКОЇ РАДИ | Додав: rodik (2018-12-07)
Переглядів: 155 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Наша адреса
Редакція газети "Наша зоря"
вул. Карла Маркса,25
м. Селидове, Донецька обл. 85400+3-8-06237-7-25-89, 050-034-38-28 nasha-zorya@ukr.net
Мапа
sample map