Головна » Статті » НОВИНИ СЕЛИДОВОГО І МІСЬКОЇ РАДИ

В ЗОШ №6 розпочались внутрішні роботи, в «дитячій» амбулаторії триває термомодернізація

Селидівський міський голова Віктор Ремізов продовжує з робочим візитом перевіряти стан справ і хід робіт на об’єктах, де триває реалізація інвестиційних проектів. 18 січня він відвідав загальноосвітню школу №6 та амбулаторію №1 Селидівського ЦПМСД.

Нагадаємо в ЗОШ №6 тривають роботи з термомодернізації будівлі і розпочались роботи по другому інвестиційному проекту – «Капітальний ремонт внутрішніх приміщень, їх обладнання, внутрішніх інженерних мереж та благоустрій прилеглої території». Зокрема, проект включає ремонт водопостачання, каналізації, електропостачання, заміну підлоги, заміну дверей та інше, а також заміну навчального обладнання. Міський голова провів робочу нараду з представниками проектувальної організації, підрядної, відділу освіти, адміністрацією школи, де обговорили хід робіт і проблемні питання, а також пройшовся приміщеннями, і перевірив хід ремонтних робіт.

Наступною точкою  робочого візиту стала амбулаторія №1 Центру ПМСД, де тривають роботи в рамках проекту «Капітальний ремонт (термомодернізація) будівлі амбулаторії №1 комунального закладу «Селидівський центр первинної медико-санітарної допомоги» (заміна і утеплення покрівлі, ремонт внутрішніх приміщень) м.Селидове. Тут також відбулась робоча нарада за участю міського голови, проектувальників, підрядників, адміністрації Центру. Подробиці в наступному номері «Нашої зорі» - від 25 січня п. р. 
         

Категорія: НОВИНИ СЕЛИДОВОГО І МІСЬКОЇ РАДИ | Додав: Nasha-zorya (2018-01-18)
Переглядів: 274 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Наша адреса
Редакція газети "Наша зоря"
вул. Карла Маркса,25
м. Селидове, Донецька обл. 85400+3-8-06237-7-25-89, 050-034-38-28 nasha-zorya@ukr.net
Мапа
sample map