Головна » Статті » НОВИНИ СЕЛИДОВОГО І МІСЬКОЇ РАДИ

ВІДДІЛ З ПИТАНЬ ПРОБАЦІЇ НАЛАГОДЖУЄ СПІВПРАЦЮ З МІСЬКИМИ ОРГАНІЗАЦІЯМИ

З метою належного виконання  пробаційного нагляду - контролю за особою, яка вчинила правопорушення, а також допомоги, спрямованою на підтримку такої особи в суспільстві (консультації, мотивування до змін, сприяння у вирішенні проблемних питань), селидівським міським відділом з питань пробації продовжується робота у взаємодії з  суспільством.

Так, протягом поточного року укладені угоди про співпрацю з такими Селидівськими  міськими  організаціями  як:  Товариство Червоного хреста, Союз жінок України,  міська організація інвалідів «Вікторія». 2 серпня 2017 року укладена угода з Благодійною організацією «Обласний центр реабілітації «Восстановление».

Метою укладання даних угод є здійснення допомоги особам, які мають труднощі соціальної адаптації, пов’язаних зі зловживанням алкоголю, наркотиків, ВІЛ–інфікованим та безпритульним особам або особам, які зазнали соціально-психологічних травм за певних обставин,  повернення на шлях повноцінного життя в суспільстві, протидії скоєнню нових правопорушень.

Категорія: НОВИНИ СЕЛИДОВОГО І МІСЬКОЇ РАДИ | Додав: Nasha-zorya (2017-08-10)
Переглядів: 98 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Наша адреса
Редакція газети "Наша зоря"
вул. Карла Маркса,25
м. Селидове, Донецька обл. 85400+3-8-06237-7-25-89, 050-034-38-28 nasha-zorya@ukr.net
Мапа
sample map