Головна » Статті » НОВИНИ СЕЛИДОВОГО І МІСЬКОЇ РАДИ

Віктор Ремізов обговорив з батьками учнів ЗОШ №6 хід реалізації інвестиційних проектів в школі

4 квітня на базі загальноосвітньої школи № 6 відбулась зустріч батьків школи з Селидівським міським головою Віктором Ремізовим, адміністрацією школи та відділу освіти. Обговорювався стан реалізації інвестиційних проектів в школі - з термомодернізації будівлі та внутрішнього ремонту і облаштування приміщень.

Але перед початком зустрічі Віктор Володимирович разом з директором школи Петром Петриком оглянули хід робіт. Нагадаємо, на сьогодні в школі реалізуються два інвестиційних проекти - «Реконструкція будівлі Селидівської загальноосвітньої школи I-III ступенів №6 (термомодернізація)» проектною вартістю 10,3 млн. грн. та «Капітальний ремонт внутрішніх приміщень та їх оснащення, внутрішніх інженерних робіт та благоустрій прилеглої території Селидівської загальноосвітньої школи I-III ступенів №6 Селидівської міської ради Донецької області» проектною вартістю 48,2 млн. грн. Обидва проекти фінансуються за кошти обласного бюджету, зі свого боку Селидівська міська рада за рахунок міського бюджету виготовила проектно-кошторисну документацію та провела державну експертизу.

Саме про те, які роботи передбачені цими проектами, що вже зроблено, і що планується зробити, Віктор Володимирович і спілкувався з батьками.

Детальніше – в наступному номері «Нашої зорі» (за 12 квітня).
  

Категорія: НОВИНИ СЕЛИДОВОГО І МІСЬКОЇ РАДИ | Додав: Nasha-zorya (2018-04-04)
Переглядів: 193 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Наша адреса
Редакція газети "Наша зоря"
вул. Карла Маркса,25
м. Селидове, Донецька обл. 85400+3-8-06237-7-25-89, 050-034-38-28 nasha-zorya@ukr.net
Мапа
sample map