Головна » Статті » НОВИНИ СЕЛИДОВОГО І МІСЬКОЇ РАДИ

Вперед, випускниці «РИТМу»!
Довгі роки ансамбль танцю «Ритм» ПДЮТ м. Гірника приносить в серця людей тепло дивовижного світу прекрасного, поширює українські культурні цінності, долучає до високого світу духовного наших дітей та молодь. Позитив та яскраві емоції, які дарує «Ритм», їх самовідданість хореографічному мистецтву і творче визнання добре відомі не лише у місті, районі, області, але й за їх межами.
30 травня цього року склала іспит з хореографічного мистецтва старша група ансамблю танцю «Ритм» у складі: Єсенії Гатаулліної, Поліни Кодикової, Валерії Лесівої, Валерії Осипової, Олександри Федорової.
Вихованки протягом восьми років наполегливо зростали від уміння до майстерності. Змалку брали участь у міських, обласних, всеукраїнських танцювальних конкурсах, де займали призові місця. Серед їх здобутків: І місце у І Чемпіонаті України серед танцювальних колективів (2011 р.); ІІІ місце на VI Всеукраїнському фестивалі-конкурсі танцю «Юність Донбасу – 2012»; учасники VIII Міжнародного проекту «Парад танцю «Квадріль» (2012 р.); лауреати Всеукраїнського телефестивалю «Зірки та зіроньки» 2013 р.; І місце у міському конкурсі «Звичайне диво» у 2014 р., 2016 р.
Дівчата є учасницями всіх міських заходів та масових заходів ПДЮТ м. Гірника. Їх репертуар складається з номерів різних хореографічних напрямків.
«Звучить банально, але ми дійсно не уявляємо свого життя без танцю. Для нас – це мистецтво, яке дає спробувати себе у різних образах, виразити свої почуття», - говорять випускниці.
Вітаючи їх з успішним складанням іспиту,  ми впевнені, що і надалі вони не тільки будуть збагачувати і передавати наступним поколінням загальнолюдські цінності та звичаї хореографічного мистецтва, а й формувати духовність народу та почуття національної гідності. 
Ми пишаємося нашими випускницями! Продовжуйте танцювати, розвивайтесь і робіть світ яскравішим! 
Категорія: НОВИНИ СЕЛИДОВОГО І МІСЬКОЇ РАДИ | Додав: Nasha-zorya (2017-06-22)
Переглядів: 190 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Наша адреса
Редакція газети "Наша зоря"
вул. Карла Маркса,25
м. Селидове, Донецька обл. 85400+3-8-06237-7-25-89, 050-034-38-28 nasha-zorya@ukr.net
Мапа
sample map