Головна » Статті » НОВИНИ СЕЛИДОВОГО І МІСЬКОЇ РАДИ

Засідання комітету доступності

У виконкомі Селидівської міської ради відбулось засідання міського комітету доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури під головуванням заступника Селидівського міського голови Яни Передрій.

На засіданні були присутні керівники міст і селищ міської ради, адже питання, які піднімали виступаючі, стосувались всіх населених пунктів. Яна Євгенівна  розпочала засідання з короткої інформації про те, яку роботу проведено протягом 2017 року. Зокрема, обладнано нормативним пандусом вхід до центральної міської бібліотеки в Селидовому, до інфекційного відділення (в рамках інвестиційного проекту по термомодернізації) Селидівської ЦМЛ, до магазину по пров. Стадіонний, 21, в Гірнику,  до квартири житлового будинку по пров. Степний в Гірнику. Крім цього за рахунок коштів суб’єкта господарювання виконано два з’їзди з тротуару біля магазину по вул. Гоголя в Селидовому, та на етапі завершення роботи з обладнання з’їздами з тротуарів по вул. Московська (9 з’їздів) та Береговій (6 з’їздів).

Також Яна Євгенівна ознайомила присутніх з дорученням голови облдержадміністрації Павла Жебрівського та плановими роботами на 2018 рік щодо обладнання існуючих об’єктів житлово-громадського призначення, пристосування дорожньо-тротуарної мережі для осіб з інвалідністю.

Після обговорення питань були прийняті відповідні рішення та надано рекомендації та доручення всім причетним організаціям, підприємствам та установам щодо забезпечення їх виконання.
  
Категорія: НОВИНИ СЕЛИДОВОГО І МІСЬКОЇ РАДИ | Додав: Nasha-zorya (2017-12-27)
Переглядів: 177 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Наша адреса
Редакція газети "Наша зоря"
вул. Карла Маркса,25
м. Селидове, Донецька обл. 85400+3-8-06237-7-25-89, 050-034-38-28 nasha-zorya@ukr.net
Мапа
sample map