Головна » Статті » НОВИНИ СЕЛИДОВОГО І МІСЬКОЇ РАДИ

Учні фортепіанного відділу виступили зі звітним концертом

В музичній школі м. Селидове відбувся звітний концерт учнів фортепіанного відділу. Програма концерту була розрахована на слухачів з різними смаками: народні пісні допомагали відчути зв’язок із своїм народом, джазові ритми вносили загадковість  та відчуття  легкого гумору, сучасні мелодії додавали енергії.

Ведуча концерту, Н.О.Сайко, розповіла присутнім глядачам про конкурси, в яких взяли участь юні піаністи протягом І півріччя. Наприклад, Маргарита Бережна (7 кл., викл. Н.О.Качмар) та Вікторія Работяга (5 кл., викл. Н.О.Степаненко) стали лауреатами та дипломантами таких музичних змагань, як:  Всеукраїнський спеціалізований фестиваль-конкурс «Українське намисто» (м. Краматорськ), відкритий регіональний конкурс «Мистецький арсенал» (м. Слов’янськ), міський конкурс юних піаністів «Зимові візерунки» (МШ м.Новогродівка). Вони із задоволенням виступали для глядачів і сьогодні.

Щирими оплесками вітали присутніх виступ фортепіанного дуету викладачів О.М.Бурак та Н.С.Мозлоєвої, які  виконали усім відомий твір  з кінофільму «Мері Поппінс, до побачення!»

Інструментальний ансамбль  в складі учениць 8 класу  - Вікторії Сотнік,  Анастасії Пікуєвої та їх викладача Н.С.Мозлоєвої - запросили  всіх слухачів в  музичну подорож до Парижу.  Поєднання звуків класичного  роялю  та сучасного синтезатору зробили  твір  більш загадковим та романтичним.

Немов новорічним подихом  зачарував слухачів виступ хору молодших класів (керівник Л.О.Савчук, концертмейстер О.М.Бурак). В їх виконанні глядачі мали змогу не тільки послухати, але й подивитися музичну казку  О.Геталової   «Казка про мишеня»  на вірші С.Маршака.

Батьки та діти  щирими оплесками вітали всіх учасників концерту за  доброзичливу казкову  атмосферу та добрий настрій.


  

 

Категорія: НОВИНИ СЕЛИДОВОГО І МІСЬКОЇ РАДИ | Додав: Nasha-zorya (2018-01-04)
Переглядів: 61 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Наша адреса
Редакція газети "Наша зоря"
вул. Карла Маркса,25
м. Селидове, Донецька обл. 85400+3-8-06237-7-25-89, 050-034-38-28 nasha-zorya@ukr.net
Мапа
sample map