Головна » Статті » ОФІЦІЙНО

За даними Укргідрометцентру, 10-14 серпня на території Донецької області очікується надзвичайна пожежна (5 класу) небезпека
ДСНС закликає громадян дотримуватися правил пожежної безпеки під час перебування у лісах, парках, на відкритих територіях та не провокувати виникнення пожеж в екосистемах!
Стовпчики термометрів ще міцно тримають свої позначки більше +37оС. У таку спеку загоряння  в екосистемах  відбуваються часом навіть без прямого контакту з вогнем.
 Особливо часто це трапляється на  відкритих територіях, на полігонах твердих побутових відходів та на сільськогосподарських угіддях. Дуже часто виною займань стає людський фактор.
Ігнорування  правил пожежної безпеки населенням  під час відпочинку прямий шлях до сумної статистики пожеж. Не загашене багаття,  тліючий недопалок  призводять до надзвичайних ситуацій, які стають причиною не тільки матеріальних збитків, а і людських жертв.
З метою запобігання виникненню  пожеж в екосистемах  співробітники 13 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Донецькій області   за участю представників   засобів масової інформації  продовжують проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу серед мешканців   міст  щодо дотримання правил пожежної безпеки в період аномальної спеки  у місцях відпочинку,  у місцях масового перебування людей та оселях.
Пам ятайте, що тільке суворе дотримання правил пожежної безпеки збереже  природне багатство країни та людські життя!
Категорія: ОФІЦІЙНО | Додав: Nasha-zorya (2017-08-11)
Переглядів: 205 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Наша адреса
Редакція газети "Наша зоря"
вул. Карла Маркса,25
м. Селидове, Донецька обл. 85400+3-8-06237-7-25-89, 050-034-38-28 nasha-zorya@ukr.net
Мапа
sample map