Головна » Статті » ОФІЦІЙНО

На засіданні виконкому затвердили графік водопостачання населених пунктів, проект будівництва – ремонту дорожнього покриття по Нагорній й інші питання

 21 лютого відбулось чергове засідання виконкому Селидівської міської ради. На нього було винесено 17 питань порядку денного. Вони стосувались різних сфер життєдіяльності міста.

Так начальник відділу майна комунальної власності, ЖКГ і благоустрою Ірина Давидова винесла на розгляд членів виконкому три питання. Серед них: «Про затвердження графіка водопостачання населення міст та селищ, розташованих на території міської ради на 2018 рік». Члени виконкому, заслухавши графік, погодили його. Також Ірина Петрівна запропонувала затвердити проект будівництва. Проект стосується ремонту дорожнього покриття по вул. Нагірна і змін, які були внесені до попереднього проекту.

Начальник відділу освіти Оксана Соломахіна доповіла «Про затвердження плану заходів щодо реалізації обласної Програми національно-патріотичного виховання дітей і молоді в освітніх закладах міської ради на 2018 рік», а начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, мобілізаційної і оборонної роботи і охорони праці міської ради Віталій Поречний - «Про склад міської ради з питань безпечної життєдіяльності населення».

Детальніше про ці та інші питання порядку денного – в наступному номері газети «Наша зоря» (за 1 березня п. р.)
  
Категорія: ОФІЦІЙНО | Додав: rodik1 (2018-02-21)
Переглядів: 272 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Наша адреса
Редакція газети "Наша зоря"
вул. Карла Маркса,25
м. Селидове, Донецька обл. 85400+3-8-06237-7-25-89, 050-034-38-28 nasha-zorya@ukr.net
Мапа
sample map