Головна » Статті » ОФІЦІЙНО

Обережно на воді!

13 липня, об 11:49 на телефон Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про потонулого у ставку м. Селидового. За вказаною адресою була спрямована група водолазних робіт Аварійно-рятувальної частини аварійно-рятувального загону. Рятувальники вилучили зі ставка тіло потонулого, ним виявися чоловік 1987 року народження.

7 серпня, о 19:50, диспетчер Служби порятунку «101» отримав повідомлення про нещасний випадок на воді, який стався на ставку у м. Новогродівка. Хлопчик, 2013 року народження, потонув під час відпочинку на воді. Тіло загиблої дитини вилучили співробітники Національної поліції.

Літо - чудова пора для загартовування організму, особливо дитячого. Річки, озера і моря як найкраще підходять для цієї процедури. Але саме з купанням у водоймах дитина отримує найбільшу кількість заборон від батьків. Заборона на купання без батьків цілком виправданий. Чи знали ви, що дитині потрібно тільки чотири сантиметри і три хвилини, щоб потонути?

Це лякаюча невелика кількість води, і ще страшніші кілька хвилин. Однак є безліч профілактичних заходів, які ви можете застосувати, щоб уберегти вашу дитину від нещасних випадків, незалежно від того, збираєтеся ви відвідати басейн або водойми, наприклад, ставок, озеро або навіть океан.

1. Навчіть вашу дитину плавальним навичкам, а також заходам безпеки на воді.

Одна з перших речей, яким зазвичай навчають - вчать плавати і триматися на воді. Навіть немовлята здатні вивчити деякі дуже прості заходи безпеки на воді. Наприклад, підтримка особи над водою таким чином, щоб можна було дихати. Однак тільки те, що ваші діти мають такий навик, не означає, що ви можете залишати їх одних біля води. Дітей не можна залишати без нагляду в або біля води!

2. Купання на пляжі

Купання на пляжі має цілий набір проблем. Навчіть дитину ніколи не плавати на самоті. З ними поруч завжди повинні бути батьки або більш доросла дитина, які виконували б роль рятувальників. Дітям ніколи не слід плавати близько пірсу або паль, тому що хвилі або течія можуть раптово зіштовхнути дитину з ними, створивши ще більш небезпечні ситуації.

3. Завжди надягайте рятувальні жилети!

Плаваючи в морі або озері, дітям, навіть якщо вони хороші плавці, завжди слід надягати рятувальні жилети. Жилет повинен як слід підходити дитині. Переконайтеся, що він сидить добре. Є навіть рятувальні жилети, оснащені ременем, який розташовується між ніг і запобігає тому, що дитина випаде з жилета знизу. Різні моделі комірців можуть також допомогти тримати голову дитини над водою.

Немає ніяких перешкод тому, що ви і ваші діти будете проводити час в басейні або на пляжі. Просто вам варто застосувати деякі запобіжні заходи, щоб гарантувати, що радісні дні залишаться радістю, а не стануть жахливою трагедією.

13 ДПРЗ ГУ ДСНС України в Донецькій області.
Категорія: ОФІЦІЙНО | Додав: Nasha-zorya (2017-08-10)
Переглядів: 430 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Наша адреса
Редакція газети "Наша зоря"
вул. Карла Маркса,25
м. Селидове, Донецька обл. 85400



+3-8-06237-7-25-89, 050-034-38-28 nasha-zorya@ukr.net
Мапа
sample map