Головна » Статті » ОФІЦІЙНО

Операція «Зброя»

У зв’язку з великою кількістю злочинів, терористичних актів, скоєних на території нашої держави з використанням зброї та вибухових пристроїв, керівництвом Національної поліції України було прийнято рішення щодо проведення профілактичної операції «Зброя» на території Донецької, Луганської, Харківської, Дніпропетровської, Запорізької та Херсонської областей. Саме з цією метою проводяться заходи щодо виявлення та вилучення з незаконного обігу зброї, вибухівки та різних боєприпасів.

Нагадую, що згідно зі статтею 263 Кримінального Кодексу України - носіння, зберігання, придбання, передача чи збут вогнепальної зброї (крім гладкоствольної мисливської), бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу - караються позбавленням волі на строк від трьох до семи років. Звільняється від кримінальної відповідальності особа, яка вчинила злочин, передбачений частинами першою або другою цієї статті, якщо вона добровільно здала органам влади зброю, бойові припаси, вибухові речовини або вибухові пристрої.


«Ми маємо працювати на випередження, а не боротися з наслідками», тож при надходженні будь-якої інформації про незаконне зберігання зброї, боєприпасів, вибухових речовин або знайдення таких предметів, задля особисто Вашої безпеки та безпеки Ваших родин, просимо звертатись до Селидівського відділення поліції за телефоном чергової частини  050-476-86-80, 102 або за адресою: м. Селидове, вул. Пушкіна 7.

Є.М.Ващелін,

начальник сектору кримінальної поліції Селидівського відділення поліції Покровського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Донецькій області, майор поліції.

Категорія: ОФІЦІЙНО | Додав: Nasha-zorya (2017-11-14)
Переглядів: 86 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Наша адреса
Редакція газети "Наша зоря"
вул. Карла Маркса,25
м. Селидове, Донецька обл. 85400



+3-8-06237-7-25-89, 050-034-38-28 nasha-zorya@ukr.net
Мапа
sample map