Головна » Статті » ОФІЦІЙНО

Профілактичний рейд «Сім’я»

19 травня 2017 ст. інспектором Селидівського відділу з питань пробації  разом з спеціалістом Селидівського міського ЦСССДМ та співробітником ювенальної превенції Селидівського ВП проведений профілактичний рейд «Сім’я», під час якого відвідані сім’ї засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, в яких виховуються малолітні діти в м. Українську.

Головний напрямок рейду - надання допомоги сім’ям, яким вона конче необхідна, інформування щодо надання соціальної та інформативної допомоги  неблагополучним сім’ям, виявлення та припинення фактів жорстокого поводження з дітьми, учинення стосовно них насильства, у тому числі батьками.

З засудженими проведена профілактична та роз’яснювальна робота з приводу відповідальності батьків за виконання передбачених законодавством обов’язків щодо забезпечення необхідних умов виховання, навчання та розвитку малолітніх дітей, перевірені житлово-побутові умови проживання. Проведена оцінка потреб сімей, а саме: в одежі для малих, дитячому харчуванні, акцентована увага на неприйнятність вчинення насильства в сім’ї.

Пробація, з одного боку, поєднує елементи контролю, з іншого — вона сфокусована на індивідуальній роботі з засудженими, іх супроводі, різної допомоги реабілітаційного характеру та зведенням до мінімуму, наскільки це можливо, кримінального рецидиву з їхнього боку.

А.Ю.Закалюжна,

ст.інспектор Селидівсього МВ з питань пробації старший лейтенант внутрішньої служби.
  

Категорія: ОФІЦІЙНО | Додав: nashazorya (2017-05-22)
Переглядів: 205 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Наша адреса
Редакція газети "Наша зоря"
вул. Карла Маркса,25
м. Селидове, Донецька обл. 85400+3-8-06237-7-25-89, 050-034-38-28 nasha-zorya@ukr.net
Мапа
sample map