Головна » Статті » СПОРТ

Селидівські каратисти привезли медалі з Берліну

9 грудня у Німеччині м. Берлін, пройшов міжнародний турнір з косікі карате "Berlin Cup" в якому приймало участь 10 країн з усього світу. Збірна України була представлена 15 спортсменам, які завоювали 20 медалей. За підсумками змагань Україна посіла 1 місце в медальному заліку.

Зокрема, з Донецької області було 9 спортсменів. Вони вибороли 13 медалей.

1 місця зайняли: Іван Непочатов (куміте), Артур Мамічев (куміте, ката), Олександр Майборода (куміте), Олександр Балінов (куміте), Єлізавета Волкова (куміте).

2 місця зайняли: В'ячеслав Непочатов  (ката), Нікіта Пісаренко (ката), Олександр Балінов (ката).

3 місця зайняли: Олександр Майборода (ката), Микита Кузьменко (куміте), Нікіта Писаренко (куміте).

Вітаємо наших переможців, а також вітаємо президента Української Федерації Косікі карате Івана Анатолійовича Непочатова, який отримав нагороду як найкращий тренер турніру!

Категорія: СПОРТ | Додав: Nasha-zorya (2017-12-15)
Переглядів: 504 | Рейтинг: 0.0/0