Головна » Статті » НОВИНИ СЕЛИДОВОГО І МІСЬКОЇ РАДИ

Бібліотека у часі і просторі

28 вересня, напередодні Всеукраїнського дня бібліотек, в залі центральної бібліотеки Селидового зібрались представники цієї професії, почесні гості аби привітати всіх з професійним святом і 85-річчям з часу створення бібліотеки в Селидовому.

Ведуча заходу, директор централізованої бібліотечної системи Марина Рудіч, представила гостям душевну розповідь-презентацію «Бібліотека у часі і просторі» про історію зародження бібліотечної справи у місті, становлення і розвиток міської бібліотеки, теплим словом згадала всіх колег.

Привітати ювілярів прийшов Селидівський міський голова Віктор Ремізов. Він зазначив, що історія бібліотеки - це і історія нашого міста, його розвитку. І хоча сьогодні книга втрачає популярність серед молоді, бібліотекарі - це саме ті люди, які всіма силами і новими підходами намагаються залучити дітей і молодь до цього храму духовності. Віктор Володимирович нагородив Почесними грамотами міської ради кращих працівників бібліотечної системи.

Привітання колегам висловлювали працівники відділу культури, бібліотекарі Селидівського гірничого технікуму, музичні номери дарували «Поки Тріо», Юлія Турянська, Вікторія Самойленко, фортепіанний дует викладачів музичної школи, віршовані рядки дарували давні друзі бібліотеки – Ольга Чупріянова та Галина Стулішенко. В свою чергу Марина Рудіч  подякувала місцевій владі і особисто міському голові Віктору Ремізову за ідеї, фінансову підтримку і за те, що на сьогодні бібліотека є однією з найкращих в регіоні, а також всім своїм постійним читачам, друзям і партнерам.

Символічно, що свято бібліотек відзначається саме в день Віри, Надії, Любові та їх матері Софії (мудрості). Адже саме бібліотеки дарують людям вічну мудрість книг. Як записано в стародавньому трактаті, «Воздамо дяку тому, хто допоміг нам легко пройти крізь складний лабіринт книг».
  

Категорія: НОВИНИ СЕЛИДОВОГО І МІСЬКОЇ РАДИ | Додав: Nasha-zorya (2018-09-28)
Переглядів: 138 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Наша адреса
Редакція газети "Наша зоря"
вул. Карла Маркса,25
м. Селидове, Донецька обл. 85400+3-8-06237-7-25-89, 050-034-38-28 nasha-zorya@ukr.net
Мапа
sample map