Головна » Статті » НОВИНИ СЕЛИДОВОГО І МІСЬКОЇ РАДИ

«Цукрові квіти» Кристини Яковенко стали ІІ-ми

30 листопада – 2 грудня 2017 року в Києві, за підтримки Міністерства освіти і науки України, Державної служби зайнятості та багатьох інших організацій, які виявили бажання бути разом з родиною WorldSkills, відбувся Всеукраїнський конкурс професійної майстерності WorldSkillsUkraine.

WorldSkills – це міжнародний некомерційний конкурс, який проводиться у 72 країнах. Світовий чемпіонат робітничих професій WorldSkills також називають «Олімпіадою для робочих рук». На сьогодні – це найбільше змагання подібного роду у світі.

Мета Конкурсу – популяризація робітничих професій, професійна орієнтація молоді, а також упровадження в систему вітчизняної професійної освіти кращих міжнародних напрацювань.

У конкурсі взяли участь 150 учасників з усіх регіонів країни за 11 професійними компетенціями на восьми майданчиках столиці та 145 експертів.

У цьому році Донецьку область в компетенції «Кондитерске мистецтво» представляла учениця Селидівського професійного ліцею - Кристина Яковенко, яка посіла ІІ місце у номінації "Цукрові квіти". Ця перемога – результат плідної роботи  методичної комісії з професії «Кухар, кондитер» під керівництвом директора Резніченко Л.В. та заступника по НВР  Цалової Л.І.         

Вітаємо тебе, Кристино, та бажаємо нових перемог у житті!
 

Категорія: НОВИНИ СЕЛИДОВОГО І МІСЬКОЇ РАДИ | Додав: Nasha-zorya (2017-12-08)
Переглядів: 159 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Наша адреса
Редакція газети "Наша зоря"
вул. Карла Маркса,25
м. Селидове, Донецька обл. 85400+3-8-06237-7-25-89, 050-034-38-28 nasha-zorya@ukr.net
Мапа
sample map