Головна » Статті » НОВИНИ СЕЛИДОВОГО І МІСЬКОЇ РАДИ

Міжнародний музичний вернісаж «Київ‘Мьюзик‘Фест-2017»

 

З 30 вересня по 9 жовтня в Києві відбувся ХХVІІІ Міжнародний фестиваль «Київ Мьюзик Фест-2017», в якому взяли участь біля 100 композиторів з України, Польщі, США. Цей фестиваль – дійсне свято класичної нової музики. Музичні твори авторів виконували професійні колективи: 4 симфонічні оркестри, а також духовий, 4 хори і 5 дитячих хорів (один з м. Полоцьк, Польща), 3 інструментальних ансамбля, солісти і вокалісти. На фестивалі відзначали ювілей видатних українських композиторів Валентина Сильвестрова (80 років) і Євгена Станковича (75 років), пройшли декілька їх авторських концертів.

Музика нашого земляка Віктора Реви також звучала у цьому престижному фестивалі в концерті «Хорова Україна», який представила народна артистка України Леся Дичко. В концертному залі Національної музичної  академії України імені Петра Чайковського академічний камерний хор «Хрещатик», під керівництвом Павла Струця, емоційно виконав твір В.Реви на слова І.Драча «Бути Давидом» (пам’яті грузинського поета Давида Гурамішвілі). Цьому відомому хоровому колективу притаманна загострена інтонація, збалансований ансамбль, чітка дикція, проникливий спів. Диригент вніс свої штрихи в трактовку твору, слухачі бурхливими оплесками подякували виконавцям. Позитивні відгуки  на цей твір висловили колеги по композиторському цеху. На цьому музичному святі В.Рева був представлений і як автор слів.

На його вірш львівський композитор Сергій Зеленський написав твір «Дримба», який виконав хор. На фестивалі також звучав твір композитора донецького краю Володимира Стеценка «Ой на гору козак воду носить» (слова народні), який натхненно проспівав хор «Хрещатик». Побажаємо нашим землякам нових творів і їх виконання в концертах музичних фестивалів.

На фото (зліва праворуч) Валентина Брондзя, Леся Дичко, Мирон Волинський, Віктор Рева.

Категорія: НОВИНИ СЕЛИДОВОГО І МІСЬКОЇ РАДИ | Додав: Nasha-zorya (2017-10-05)
Переглядів: 81 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Наша адреса
Редакція газети "Наша зоря"
вул. Карла Маркса,25
м. Селидове, Донецька обл. 85400+3-8-06237-7-25-89, 050-034-38-28 nasha-zorya@ukr.net
Мапа
sample map