Головна » Статті » НОВИНИ СЕЛИДОВОГО І МІСЬКОЇ РАДИ

Перші перемоги в новому році

В обласному еколого-натуралістичному центрі м. Краматорська проходив обласний конкурс різдвяних композицій «Віфлеємська зірка» з метою формування та розвитку творчих здібностей дітей та молоді, вивчення народних традицій та культури різдвяних свят.

В художньому конкурсі взяли участь учні з закладів загальної середньої освіти, професійно-технічних навчальних закладів, вищих навчальних закладів, а також з ЕНЦ, СЮТ, закладів позашкільної освіти з 16 міст та 8 районів Донецької області.

Всього на конкурс надійшло 323 роботи, які були розподілені у п’яти номінаціях – «Різдвяний вертеп», «Різдвяна зірка», «Різдвяний подарунок», «Різдвяне дерево», «Різдвяний віночок». 9 робіт надали на конкурс вихованці Будинку творчості дітей та юнацтва м. Українська і усі вони посіли призові місця. Пять перших та чотири других місць – приємний подарунок під новорічну ялинку! Вітаємо переможців – Ілону Меньковську, Тетяну Острожну, Марію Путренок, Дмитра та Альону Мотренків, Дарину Курінну, Поліну Дорофеєву, а також їх керівників гуртків – Л.Г.Некрасову («Природа і фантазія»), Т.В.Капустянську («Українська скарбничка»), А.О.Немченко («Папірус»).

 

Категорія: НОВИНИ СЕЛИДОВОГО І МІСЬКОЇ РАДИ | Додав: Nasha-zorya (2019-01-03)
Переглядів: 58 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Наша адреса
Редакція газети "Наша зоря"
вул. Карла Маркса,25
м. Селидове, Донецька обл. 85400+3-8-06237-7-25-89, 050-034-38-28 nasha-zorya@ukr.net
Мапа
sample map