Головна » Статті » НОВИНИ СЕЛИДОВОГО І МІСЬКОЇ РАДИ

Творча зустріч з поетами нашого міста

Напередодні Всеукраїнського дня бібліотек у центральній міській бібліотеці відбулася творча зустріч з поетами нашого міста Валерієм  Кукушкіним  та Ольгою Чупріяновою.

Валерій Миколайович, який в цьому році відзначив свій 65-річний ювілей та 50-річчя творчої діяльності, добре знайомий усім  жителям нашого міста. Адже він  багато років очолював міській відділ культури і ще більше років публікував (і продовжує публікувати) свої твори на шпальтах міської преси, а також він  є автором багатьох поетичних збірок.

Цього разу він представив свої  нові твори, а також познайомив зі  своїми першими ще юнацькими, рукописними збірками. Вони, звичайно,були  присвячені, (а пізніше і подаровані) дівчині – першому коханню майбутнього поета, а через багато років знов повернулись до автора. Ця зустріч з юнацтвом дуже зворушила його та надихнула на нові твори.

Ольга Чупріянова – добре відомий вчитель початкових класів  у нашому місті. Але як творча особистість презентувала себе на сторінках міської газети «Наша зоря»  досить недавно. Вона активно публікується у колективних збірках ЛІТО «Сфера» (м. Покровськ), а цього року  вийшла її перша збірника «С надеждой, верой и любовью жить…».

Слухачі вдячно аплодували талановитим нашим землякам та висловили побажання подальших зустрічей.
   

Категорія: НОВИНИ СЕЛИДОВОГО І МІСЬКОЇ РАДИ | Додав: Nasha-zorya (2017-09-29)
Переглядів: 154 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Наша адреса
Редакція газети "Наша зоря"
вул. Карла Маркса,25
м. Селидове, Донецька обл. 85400+3-8-06237-7-25-89, 050-034-38-28 nasha-zorya@ukr.net
Мапа
sample map