Головна » Статті » НОВИНИ СЕЛИДОВОГО І МІСЬКОЇ РАДИ

В Селидовому вітали медичних працівників

В третю неділю червня своє професійне свято відзначають ті, хто стоїть на варті нашого здоров’я, ті, хто рятують наші життя. В народі їх називають «люди в білих халатах» – лікарі, медсестри, санітарки.

Напередодні урочистої дати, в актовому залі Селидівської міської ради на святковому концерті зібрались медпрацівники міста.

Першим з вітальним словом до присутніх звернувся Селидівський міський голова Віктор Ремізов. Він відзначив важливість медичних професій, а також той факт, що завдяки професіоналізму селидівських лікарів в місті вдалось реалізувати основні напрямки медичної реформи. Так, Центр первинної медико-санітарної допомоги під керівництвом Олени Марченко став комунальним некомерційним підприємством, отримав дві ліцензії, а також підтвердив свою Першу кваліфікаційну категорію. Селидівська центральна міська лікарня, яку очолює Ніна Поречна, увійшла в Покровський госпітальний округ як лікарня інтенсивного лікування 1 рівня.

Свої вітання Віктор Ремізов закріпив врученням ряду медичних працівників почесних грамот.

З привітаннями та не з пустими руками завітала на свято спеціаліст громадської приймальні народного депутата України Олена Мінчукова. Від імені Сергія Сажка вона вручила окремим лікарям Подяки та пам’ятні подарунки.

Про неоціненну роль медиків в житті кожної людини говорили міські та селищні голови – Сергій Коваленко та Сергій Ященко, Ірина Фунтікова та Олександр Ярош, а також настоятель Свято-Миколаївського храму ієрей Андрій Роменський.

В свою чергу колег вітали головний лікар КНП «ЦПМСД Селидівської міської ради» Олена Марченко та головний лікар КЛПУ Селидівська ЦМЛ Ніна Поречна.

Багато теплих і приємних слів було сказано цього дня на адресу медпрацівників. Вітали винуватців свята і артисти місцевої самодіяльності. Запальні танці подарували маленькі вихованці танцювальних колективів «Бонус» та «Майкл». Вокальні номери виконували В.Самойленко, Ю.Турянська, А.Іщун, ансамбль «Рябінушка», Ірина та Ігор Кривоносенки.
          

Категорія: НОВИНИ СЕЛИДОВОГО І МІСЬКОЇ РАДИ | Додав: Nasha-zorya (2018-06-15)
Переглядів: 39 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Наша адреса
Редакція газети "Наша зоря"
вул. Карла Маркса,25
м. Селидове, Донецька обл. 85400+3-8-06237-7-25-89, 050-034-38-28 nasha-zorya@ukr.net
Мапа
sample map