Головна » Статті » НОВИНИ СЕЛИДОВОГО І МІСЬКОЇ РАДИ

Відбулось засідання виконкому Селидівської міської ради
У середу, 17 лютого, відбулось засідання виконкому Селидівської міської ради під головуванням міського голови Віталія Нешина. На розгляд членів виконкому було винесено більше 20 питань порядку денного.
Голова комісії з припинення Селидовського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області Олена Сафронова доповіла про підсумки роботи у 2020 році щодо виконання бюджету Пенсійного фонду України по м. Селидове та завдання на 2021 рік.
Директор Селидівського міського центру зайнятості Галина Головченко доповіла членам виконкому про ринок праці, співпрацю з роботодавцями та наявність робочих місць у м. Селидовому.
Начальник управління соціального захисту населення Інна Гришкова озвучила питання, які стосувалися соціального захисту населення, зокрема про міську комісію з питань призначення житлових субсидій в окремих випадках, включення інформації до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги.
Начальник відділу з питань майна комунальної власності, житлово-комунального господарства і благоустрою міської ради Марина Фортель винесла на розгляд членів виконкому 7 питань, які стосувалися квартирного обліку та розподілу службового приміщення.
Кілька питань винесла на розгляд начальник відділу у справах дітей міської ради Любов Сузіна, серед них: надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів сімом дітям.
На засіданні виконкому розглядалися й інші питання. Члени виконкому затвердили всі розглянуті питання.
Категорія: НОВИНИ СЕЛИДОВОГО І МІСЬКОЇ РАДИ | Додав: Nasha-zorya (2021-02-18)
Переглядів: 5877 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Наша адреса
Редакція газети "Наша зоря"
вул. Карла Маркса,25
м. Селидове, Донецька обл. 85400



+3-8-06237-7-25-89, 050-034-38-28 nasha-zorya@ukr.net
Мапа
sample map