Головна » Статті » НОВИНИ ДОНЕЧЧИНИ

На Донеччині діє сезонне обмеження руху багатотонного і габаритного транспорту
 При температурі вище 28˚С пересування автомобілів загальною масою понад 24 тонни з навантаженням 7 і більше тонн на вісь дорогами загального користування державного значення заборонено.
Заборона діє у денний час з 10.00 до 22.00. Такі обмеження для великовантажного транспорту введено, щоб зберегти покриття доріг, адже у спеку асфальтове полотно руйнується під вагою фур.

Обмеження не стосуються лише транспортних засобів, які здійснюють перевезення небезпечних, швидкопсувних вантажів, живих тварин і птиці, а також перевезення, пов’язані із запобіганням або ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій.
За дотриманням цих вимог стежать співробітники Національної поліції і Укртрансбезпеки. На автодорогах встановлено відповідні заборонні дорожні знаки та інформаційні щити.
До зниження температури великоваговики направляють на відстій. Крім того, поліція застосовує пристрої для блокування коліс транспорту, водії якого порушили температурний режим і норми габаритно-вагового контролю.
Поліція закликає перевізників з розумінням поставитись до заходів, спрямованих на запобігання передчасного руйнування доріг!
Категорія: НОВИНИ ДОНЕЧЧИНИ | Додав: Nasha-zorya (2020-07-14)
Переглядів: 984 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Наша адреса
Редакція газети "Наша зоря"
вул. Карла Маркса,25
м. Селидове, Донецька обл. 85400+3-8-06237-7-25-89, 050-034-38-28 nasha-zorya@ukr.net
Мапа
sample map