Головна » Статті » ОФІЦІЙНО

Правила поведінки на Водохреща!

У православному  святі  Водохреща, яке відбудеться  19 січня, центральне місце займають обряди, пов'язані з водою, і один з них - купання в ополонці.

Занурення в ополонку вже давно стало невід’ємною частиною святкування Хрещення Господнього. Для того, щоб купання в крижаній воді пройшло максимально корисно і безпечно, особливо у тих, хто в цьому році вперше зважився на таке, кілька головних правил і типових помилок купання в ополонці.

Про що варто пам’ятати.

*  Обов'язково купайтеся у знайомому місці або місці, що пристосоване для зимового купання з облаштованим заходом у воду.

 * Заходити у воду потрібно швидко.

*  Чим швидше ви занурите своє тіло в крижану воду водохресної ополонки, тим менші ваші шанси отримати переохолодження.

* Перебувати у воді не довше 20 секунд. Особливо стосується тих, хто занурюється вперше.

*  Не витиратися після виходу. Розтирання після крижаної води, та ще й на морозі, може пошкодити тендітні дрібні капіляри шкіри.

*  Одягатися потрібно максимально швидко. Для цього слід заздалегідь подбати про те, щоб одяг, який ви будете одягати після купання, був з мінімальною кількістю застібок і ґудзиків.

* Щоб швидко зігріти організм після того, як ви вийдете з ополонки і одягнетесь, можна зробити які-небудь фізичні вправи, наприклад, пробіжку.
13 ДПРЗ ГУ ДСНС  України у Донецькій області.

 

Категорія: ОФІЦІЙНО | Додав: Nasha-zorya (2019-01-14)
Переглядів: 30 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Наша адреса
Редакція газети "Наша зоря"
вул. Карла Маркса,25
м. Селидове, Донецька обл. 85400+3-8-06237-7-25-89, 050-034-38-28 nasha-zorya@ukr.net
Мапа
sample map