Головна » Статті » СПОРТ

Найшвидші "Лелеченята" в Гірнику
14 квітня у Селидівській ДЮСШ пройшов міський етап обласних змагань Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей та юнацтва "Олімпійське лелеченя" серед учнів загальноосвітніх шкіл Селидівської міськради.
Участь у змаганнях взяли переможці зонального етапу: ЗШ №1 (Селидове), ЗШ №18 (Гірник) та ЗШ №22 (Курахівка). Команда ЗШ №13 з Українська не прийняла участі.
Перед стартом   команди привітав з перемогами у своїх містах начальник відділу з питань фізкультури та спорту Селидівської міськради С.Ю.Горбунов. А далі школярі мали показати найкращий час у 6 естафетах.
Найшвидшими, і вже не вперше, стали учні ЗШ №18. Друге місце зайняла ЗШ №1, а третє - ЗШ №22.
Дипломи та кубки вручив С.Ю.Горбунов. Хлопці та дівчата з Гірника тепер представлятимуть наше місто на наступному етапі, який пройде у Красноармійську.

Категорія: СПОРТ | Додав: rodik (2015-04-16)
Переглядів: 553 | Рейтинг: 0.0/0