Головна » Статті » МОЇ СТАТТІ

У Покровську відбувся Фестиваль преси

У п’ятницю, 8 червня, Покровськ гостинно прийняв у себе XXVIII Обласний фестиваль преси, організований Національною Спілкою журналістів України. Сюди з’їхались представники преси, телебачення і сайтів Донецької області. Серед них і працівники газети «Наша зоря». Газети представили свої видання, поділились з колегами здобутками і проблемами, обговорили справи сьогодення. Серед них і реформування друкованих засобів, яке триває по всій Україні.

Крім цього, для журналістів була організована невеличка екскурсія містом. Учасники фестивалю відвідали Центральну міську бібліотеку ім. Т.Г.Шевченка, історичний музей, експозицію воїнів АТО та інші цікаві місця. Окрім цього, на відкритому засіданні секретаріату ДоноблСЖ до лав Спілки журналістів були прийняті нові члени.

Привітати колег з Києва приїхала  відповідальний секретар Національної Спілки журналістів України Ліна Кущ. Разом з головою обласної організації НСЖУ вони нагородили кращих преставників галузі Почесними нагородами. Були серед нагороджених і ветерани справи, які багато років займають чесну і принципову позицію, виховують у підростаючого покоління почуття патріотизму.

Приємно, що серед нагороджених був і позаштатний кореспондент «Нашої зорі» член Спілки журналістів з 2001 року Віктор Гулак. Віктор Іванович в нашому місті більш знаний як видатний тренер, але свого часу він немало писав в місцевій газеті  на актуальні теми моралі та виховання, спортивну тематику.  І сьогодні автор не розлучається з пером – час від часу на сторінках газети з’являються його інформаційні повідомлення спортивної спрямованості.

На жаль, через стан здоров’я Віктор Іванович Гулак не зміг приїхати у Покровськ, але заслужену нагороду йому передала редактор «Нашої зорі», також член Спілки журналістів України Наталія Гамідова.
      

Категорія: МОЇ СТАТТІ | Додав: Nasha-zorya (2018-06-12)
Переглядів: 409 | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Наша адреса
Редакція газети "Наша зоря"
вул. Карла Маркса,25
м. Селидове, Донецька обл. 85400+3-8-06237-7-25-89, 050-034-38-28 nasha-zorya@ukr.net
Мапа
sample map