Головна » Статті » МЕДИЦИНА

Міжнародний день передчасно народжених дітей

17 листопада 2018 року світ, а разом з ним Україна, буде відзначати 10-ий ювілейний рік від заснування Міжнародного дня передчасно народжених дітей. Цей день було засновано з ініціативи Європейського Фонду догляду за новонародженими дітьми (EFCNI). Вперше відзначався у Відні  в 2008 році.

16 листопада, о 18:30, відбудеться традиційне підсвічення Софії Київської фіолетовим кольором у знак єднання з усім світом. Фіолетовий колір – символ Міжнародного дня передчасно народжених дітей. Цього дня архітектурні споруди та пам’ятки багатьох країн світу підсвічують фіолетовим, а відомі особистості вдягають фіолетові елементи одягу, чим закликають звернути увагу на проблему народження недоношених дітей.

“В Україні з кожним роком все масштабніше проходять заходи, присвячені цьому дню, і кожного разу нові міста приєднуються до міжнародної традиції. Надання широкого розголосу такій темі допомагає підвищити обізнаність широкого загалу у проблематиці передчасних пологів, знати, куди звертатися у разі ризиків, покращити догляд за новонародженими, покращити сімейно-орієнтований підхід у медичних закладах, створити площадки для діалогу між фахівцями, батьками, представниками фармацевтичних компаній, задіяних у цій сфері, для пошуку необхідних рішень”, – зазначила Олександра Балясна, голова Асоціації батьків передчасно народжених дітей “Ранні пташки”.

17 листопада – день перемог як самих дітей, так і їхніх батьків, а також лікарів, які щоденно їх виходжують. Давайте підтримаємо крихітних героїв разом!

Категорія: МЕДИЦИНА | Додав: Nasha-zorya (2018-11-15)
Переглядів: 395 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Наша адреса
Редакція газети "Наша зоря"
вул. Карла Маркса,25
м. Селидове, Донецька обл. 85400+3-8-06237-7-25-89, 050-034-38-28 nasha-zorya@ukr.net
Мапа
sample map